Čtvrtek 26. listopadu. Svátek má Artur.

Miroslav Řezník se stal novým členem představenstva PF Generali

Penze Luboš Svačina 12.04.2010 | 17:08 0 Komentářů

S účinností od 1. dubna 2010 byl do funkce člena představenstva společnosti Generali penzijní fond zvolen Miroslav Řezník, který bude mít na starosti obchodní záležitosti fondu.

 

Miroslav Řezník (36 let), vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou, obor chemické inženýrství. Další studium absolvoval na Rochester Institute of New York, kde se věnoval marketingu, managementu a mezinárodnímu obchodu.

Svoji kariéru zahájil v marketingu společnosti Unilever a poté strávil čtyři roky v obchodních a marketingových pozicích v investičním bankovnictví Komerční banky a IKS. V roce 2000 nastoupil do České pojišťovny, kde šest let zastával post marketingového ředitele pro region střední a východní Evropy se zodpovědností za omlazení značky. V posledních třech letech vedl v České pojišťovně úsek prodeje přes externí partnery a byl členem představenstva jedné z jejích dceřiných společností. Od února letošního roku je pověřený vedením úseku externích partnerů v pojišťovně Generali.

Miroslav Řezník je ženatý a má devítiletou dceru. Ve svém volném čase se věnuje rodině, rád cestuje a ze sportu preferuje tenis, golf, spinning a lyžování.

Zdroj: Tisková zpráva PF Generali

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.