Sobota 24. srpna. Svátek má Bartoloměj.

Milion lidí se o penězích radí s OVB

Krátce poté, co společnost OVB Allfinanz oznámila na konci srpna 2011 překročení hranice obratu ve výši 1 miliardy korun, dosáhla v těchto dnech dalšího zásadního mezníku ve své činnosti – její služby v ČR již využívá přes 1 milion klientů. Společnost tak nejen potvrzuje svou silnou pozici na trhu finančního poradenství, ale zároveň znovu vylepšuje očekávané výsledky pro tento rok (tisková zpráva OVB).

V tomto roce nejenom naplňujeme očekávání, ale také je ve všech ohledech překonáváme,“ říká Michal Knapp, generální ředitel a předseda představenstva společnosti. Podle něj za úspěchem nestojí pouze loňské změny v managementu společnosti, ale také nové nástroje, které finanční poradci OVB začali v plné míře využívat. Jde především o Analytický web a aplikaci Finanční plán, které vyvinulo Analytické centrum OVB.

Oba nové nástroje našim poradcům umožňují udržet si vedoucí postavení ve vysoce konkurenčním prostředí českého trhu. Jsou jim oporou nejen v oblasti finančního plánování a volby vhodných produktů, ale také například v oblasti legislativy. Milion klientů je tak oceněním profesionální práce našich spolupracovníků a současně důkazem, že pro klienty je důležité především opravdu férové, nezávislé a dlouhodobé poradenství,“ upřesňuje Michal Knapp.

 

2 komentáře: “Milion lidí se o penězích radí s OVB”

  1. fakt nevím napsal:

    To je možno v této republice okrást milion lidí, vydávat to za důkaz kvality a vysvětlit to používáním nějakého přiblblého prográmku, kvůli kterému mají náskok proti konkurenci? Silně zvažuji emigraci …

  2. roman napsal:

    blá, blá, blá, gratulace Štorkovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.