Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Miliardář Vítek nakupoval. Získal dvě obchodní centra

Investice 29.07.2011 | 10:27 0 Komentářů

Skupina CPI za Olympie v Teplicích a Mladé Boleslavi zaplatila 2,4 miliardy Kč

Praha – O dvě nákupní centra (Olympia v Teplicích a Mladé Boleslavi) rozšířila Investiční a developerská skupina CPI skladbu svého portfolia. Jak informovala mluvčí CPI Michaela Winklerová, za obě nemovitosti zaplatila společnostem CA Immo a Union Investment Real Estate 2,4 miliardy korun (96 mil. EUR).
Obě obchodní centra jsou plně pronajatá. Olympia v Mladé Boleslavi nabízí 22 000 m2 prodejní plochy s více než padesáti obchody a provozovateli služeb, prodejní plocha teplického nákupního centra je ještě o dalších 10 000 m2 větší a obsahuje sedmdesát obchodních jednotek. Nejvýznamnějším nájemcem obou nemovitostí je společnost Ahold provozující obchodní řetězec Albert.
CPI pokračuje v nakupování maloobchodních areálů i po loňském roce, kdy se segment maloobchodu stal pro skupinu CPI dominantním.
Za retail parky vloni a letos zaplatila CPI skoro 8 miliard Kč
Vloni CPI Group nakoupila nemovitosti, pozemky a budoucí developerské záměry v Česku a na Slovensku v objemu 4 miliard korun. Aktiva skupiny v oblasti retail tak dosáhla v roce 2010 celkové hodnoty 8,435 mld.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.