CZK/€ 24.340 -0,51%

CZK/$ 22.967 -1,08%

CZK/£ 28.146 -0,10%

CZK/CHF 25.174 -0,37%

06. 09. 2011

0 komentářů

Michael Rentmeister vystřídá Wilfrieda Kempchena ve funkci předsedy představenstva OVB Holding AG a OVB Vermögensberatung AG

 


 

Wilfried Kempchen působí v OVB 40 let. Před svým jmenováním do představenstva patřil 38 let k nejúspěšnějším zemským ředitelům OVB v Evropě. Od roku 2009 Kempchen ve funkci předsedy představenstva podnik bezpečně převedl přes finanční a hospodářskou krizi, upevnil postavení odbytu v tuzemsku a zahraničí a vytyčil rozhodující směr pro úspěšnou budoucnost podniku. Předpokládá se, že bude Kempchen v roce 2012 zvolen do dozorčí rady obou společností, kde bude moci i v budoucnu zúročit své dlouholeté znalosti v odbytu a svou mezinárodní síť pro další pozitivní vývoj koncernu OVB.

Wilfried Kempchen: „OVB pro mě je a zůstává srdeční záležitostí. Budu podnik dále doprovázet na jeho cestě za úspěchem.“ Wilfried Kempchen zároveň poblahopřál svému nástupci jménem celého představenstva: „Naše mezinárodní zaměření a náš obchodní model vyžadují dobře strukturované a stabilní vedení. S Michaelem Rentmeisterem ve funkci mého nástupce budeme moci tuto stabilitu zabezpečit interně i externě. Z toho budou profitovat naši zákazníci, finanční poradci i naši pracovníci.

Michael Rentmeister: „Jmenování předsedou představenstva obou společností je výzvou, která je spojena s velkou odpovědností. Těším se na nové úkoly a zastávám optimistický názor, že budeme moci společně s mými kolegy z představenstva, našimi finančními poradci, pracovníky a produktovými partnery koncern dále rozvíjet pro blaho našich zákazníků.

Rentmeister jako Kempchenův nástupce je všestranný manažer, který má široké zkušenosti s poskytováním finančních služeb. Od roku 2006 je předsedou představenstva Bonnfinanz AG, společnosti koncernu Zurich Financial Services působícího po celém světě. Předtím byl od roku 1999 v odbytu koncernu BHW odpovědný jako ředitel za velké části týmu externích prodejců, specialistů a zaměstnanců ve vnější správě a zastával různé odpovědnosti v centrále. Michael Johnigk, předseda dozorčí rady obou společností OVB: „Jako schopný expert ve svém oboru je Michael Rentmeister ideálním nástupcem Wilfrieda Kempchena. Koncern OVB se v posledních letech celkově dobře rozvíjel a posílil zejména na mnoha zahraničních trzích. Jsem si jistý, že Michael Rentmeister společně s členy představenstva holdingu, Oskarem Heitzem a Mariem Freisem a s členem představenstva OVB Vermögensberatung, Jürgenem Kotullou, bude naše podniky úspěšně dále rozvíjet.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *