Středa 23. září. Svátek má Berta.

mBank rozšiřuje nabídku služeb pro podnikatele

Banky Daniel Kuchta 03.02.2011 | 10:46 0 Komentářů

mBank rozšířila svou nabídku pro podnikatele a na podnikatelském účtu mBUSINESS KONTO nabízí povolené přečerpání za 13% úrok.

O povolené přečerpání si klient může zažádat přes internet vyplněním žádosti o přečerpání na účtu a zároveň obdrží informaci o maximální možné výši přečerpání. Po návštěvě obchodního místa je možné schválené peníze využívat. Podmínkou poskytnutí úvěru je podnikání po dobu nejméně 12 měsíců a klientovo mBUSINESS KONTO musí vykazovat obraty alespoň za posledních 6 měsíců. Po splnění těchto podmínek je možné získat úvěr ve výši od 10 000 až do 120 000 korun se splatností 12 měsíců. Úroková sazba je 13 % p.a.

Povolené přečerpání je určeno především pro drobné a střední podnikatele, kteří potřebují okamžitou pomoc při financování své podnikatelské činnosti nebo chtějí mít finanční rezervu pro neočekávané provozní výdaje firmy v budoucnosti. Proto nabízíme jednoduché vyřízení úvěru během krátké doby a klient nemusí dokládat zajištění ani účel vypůjčených peněz,“ říká Marek Sabaka, specialista na podnikatelské úvěry. „Díky nízkým poplatkům a velmi výhodné úrokové sazbě ve výši 13% patří povolené přečerpání mBank k nejlevnějším podnikatelským kontokorentním úvěrům na trhu,“ dodává Marek Sabaka.

Zdroj: Tisková zpráva mBank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.