Sobota 31. července. Svátek má Ignác.

Mazel tov, Black Eyed Peas přivážejí továrnu na peníze

Investice 14.05.2010 | 17:50 0 Komentářů

Praha uvidí skupinu, která jde na ruku korporacím

Recenze – Vloni v létě Ameriku sužovala ekonomická recese, ale v žebříčcích se slavilo. „Mám ten pocit, že dnešní noc bude stát za to. Pojďme se veselit, mám svoje peníze, pojďme je roztočit,“ halekali Black Eyed Peas v refrénu hitu I Gotta Feeling. Kdo by chtěl v těžkých časech poslouchat smutnou hudbu.
Kvarteto Fergie, will.i.am, Taboo a Apl.de.ap, které se v neděli představí v pražské O2 Aréně, boj s recesí zvládá velmi úspěšně. Vloni okupovaly jejich hity vrchol amerického žebříčku od dubna do října – celkem 22 týdnů – a skupina z Los Angeles prodala 2,5 milionu kusů desky The E.N.D. Do Prahy přijíždí poprvé; v rámci aktuálního turné, které má naplánováno bezmála sto zastávek po světě.
Jen tancuj
V USA vzrostla za rok 2009 rekordně poptávka po solených brambůrkách (podle statistik o 22 procent) a žebříčky ovládl žvýkačkový taneční pop. Na deprese obyčejných Američanů ordinovali Black Eyed Peas, Flo Rida a Lady Gaga terapii únikové drogy optimistických sloganů, jež prodávaly iluzi nikdy nekončícího večírku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.