Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Magazín Global Finance ocenil ČSOB jako nejlepší banku v ČR

Banky Luboš Svačina 14.04.2010 | 13:49 0 Komentářů

Odborná porota časopisu Global Finance složená z ekonomických novinářů, průmyslových odborníků, vrcholných manžerů a bankéřů vyhlašovala ceny nejlepším bankám na rozvíjejících se trzích. V České republice zvítězila ČSOB.

„Velmi si tohoto ocenění vážíme. Uspěli jsme i v době, kdy není jednoduché se prosadit. Je to důkaz naší poctivé práce a snahy být vždy klientům nablízku a nabízet jim služby, které jim usnadní život či podnikání. Zároveň cenu vnímám jako impuls k tomu, abychom se dokázali i v následujících letech zlepšovat,“ řekl Pavel Kavánek, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB.

Také během letošního sedmnáctého ročníků soutěže amerického odborného magazínu Global Finance porota hodnotila banky v Asii, na Blízkém východě, v Africe, Latinské Americe a ve střední a východní Evropě. Součástí hodnocených parametrů přitom jsou nejen finanční parametry zisku, spravovaných aktiv nebo strategických vztahů, ale i kvalita zákaznického servisu, konkurence schopnost bank a inovativními aktivitami finančních institucí v daném regionu.

Zdroj:
Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.