Úterý 03. srpna. Svátek má Miluše.

Lukáš Štork v Broker Consulting končí

Lukáš Štork, finanční zprostředkovatel s nejvyšší pokutou od České národní banky, v Broker Consulting končí. Oznámil to na dnešní odborné konferenci časopisu Profi PF statutární ředitel Broker Consulting Petr Hrubý.

Lukáš Štork skončí v Broker Consulting k 31. 3. 2014. Důvodem je příliš vysoké reputační riziko, které vzrostlo udělením pokuty ve výši 6 mil. Kč od ČNB.

Lukáš Štork přestoupil z OVB do Broker Consulting v závěru roku 2012.

Čtěte též: Vyjádření Lukáše Štorka

5 komentářů: “Lukáš Štork v Broker Consulting končí”

 1. klient napsal:

  Pane Yowie, ale nezapomněl, právě klientovi BC vysvětloval jejich finanční plán! Možná spíš zapomněl, že v mezidobí „ukončil“ s BC spolupráci :)

 2. klient napsal:

  Zajímavě se Lukáš rozpovídal na téma své budoucnosti – dohoda s BC, pokračování v PlanSecur, hezké, hezké :)

  • Yowie napsal:

   Teď jsem si to na webu TV Nova našel…

   Tak v BC ho to prý naučili správně, ale už to asi zase zapomněl, nebo správně v BC znamená něco jiného, než správně pro klienta…

   Zaráží mě, že takto zdiskreditovaná osoba může být opět přijata jinou fin. poradenskou společností, ale alespoň je vidět, že v pyramidách jde většinou především o peníze.

   Tohle nespraví pokuta. Jak je možné, že člověk, který již mnoho let podvádí téměř každého, na koho se podívá, není ještě v teplákách?

   • M1 napsal:

    Yowie, odpověď je velice jednoduchá, pojišťovnám (a to bez rozdílu) je úplně jedno, od koho a v jaké kvalitě či za jakých okolností vznikla smlouva životního pojištění, berou doslova všechno a od kohokoliv. Víte kolik se pak v pojišťovnách přerozděluje na bonusech za splnění plánu, nedejbože za jeho překročení ? Ba ne, pojišťovací kapři (pojišťovny) si sami sobě nevypustí rybník. Klienti jsou jim totálně u prdele, jinak si to totiž neumím vysvětlit, hlavně ať platí a nic nechtějí a pokud už nastane pojistná událost, tak se hledá sebemenší důvod, proč neplnit, krátit nebo vypovědět. Není to teorie, za ta léta v pojišťovnách bych mohl vyprávět, o provizním vydírání pojišťoven ze strany MLM taktéž. Ale vyčkejme, pojišťovny na to pomalu dojíždí už teď, přebouchává se jak o závod, smlouvy se ztěží dožívají tří let…to chce jen čas.

 3. ostrovid napsal:

  Expres BC001 odjíždí z hlavního nádraží. Další zastávka…?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.