Pondělí 20. května. Svátek má Zbyšek.

Korporátní a institucionární bankovnictví ČSOB povede Marek Ditz

Banky Luboš Svačina 03.06.2010 | 15:08 0 Komentářů

ČSOB sloučila útvary korporátního, speciálního a institucionálního bankovnictví. Vedením nově vzniklého útvaru banka pověřila Marka Ditze. Výkonným ředitelem pro specializované financování byl jmenován Jan Krob.

 

Funkce vrchního ředitele Korporátního a institucionálního bankovnictví vznikla nově sloučením útvarů Korporátního bankovnictví (jež vedl Petr Roebben, který v rámci skupiny KBC postoupil na člena představenstva maďarské K&H Bank) a Speciálního a institucionálního bankovnictví (jež dosud vedl právě Marek Ditz).

Marek Ditz (*1972) bude zodpovědný za distribuční síť 10 regionálních poboček zabezpečujících obsluhu firemních klientů s obratem vyšším než 300 milionů korun, a dále za oblasti specializovaného financování, zahraničního obchodu a institucionálního bankovnictví, jež mimo jiné pokrývá obsluhu nebankovních finančních institucí, bank a vybraných subjektů veřejného sektoru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a Swiss Banking School v Curychu a v ČSOB působí od roku 1994. V roce 2005 byl jmenován ředitelem divize Specializované a institucionální bankovnictví.

Marek Ditz je ženatý, má jednoho syna a ve volném čase se zejména věnuje horské turistice a pěstování skalniček.

Jan Krob (*1966) bude v ČSOB zodpovědný za vývoj, nabídku a podporu prodeje produktů a služeb v oblastech syndikovaných půjček, financování nemovitostí, akvizičního a projektového financování a poradenství pro financování ze zdrojů EU fondů. Je absolventem ČVUT v Praze. Svoji profesní dráhu v bankovnictví zahájil v Poštovní bance, odkud počátkem roku 1993 přešel do ČSOB, kde 17 let působil v oblastech korporátního bankovnictví, strukturovaného financování a řízení úvěrových rizik, od roku 2000 jako ředitel pražské regionální pobočky pro korporátní klientelu.

Jan Krob je ženatý, má dvě dcery a jednoho syna a ve volném čase čte literaturu faktu a věnuje se sportu, zejména fotbalu a golfu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

six + thirteen =