Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Klienti Allianz mohou dokládat dokumenty prostřednictvím internetu

Allianz pojišťovna nabízí klientům možnost vkládat dokumenty k nahlášené škodě na internetu. Díky nové službě dochází ke zkrácení doby nutné k likvidaci pojistné události a snižuje se také riziko ztráty důležitých dokumentů.

On-line náhled na aktuální stav nahlášené pojistné události rozšířila pojišťovna Allianz o možnost vkládat ke konkrétní škodě potřebné dokumenty v elektronické podobě. Klient může také připojit své poznámky, komentáře nebo dotazy. Služba bude v průběhu dubna 2009 doplněna také o náhled na již odeslanou korespondenci klientovi.

Jaké jsou výhody nové služby internetového dokládání dokumentů?  

·         garantovaná doba zkrácení likvidace o 1 den

·         klient si může ihned po odeslání dokumentů (do 30 minut) ověřit, že došlo ke změně u nahlášené škody

·         výrazně se omezuje riziko ztráty dokumentů

·         odbourání papírových dokumentů je ekologické a úsporné

„Allianz pojišťovna je průkopníkem on-line služeb v oblasti pojišťovnictví; byla mezi prvními, kdo klientům umožnil on-line sjednání pojištění. Věnujeme ale také velkou pozornost tomu, aby i proces likvidace škodní události, od jejího nahlášení až po výplatu finančních prostředků, byl maximálně transparentní, komfortní a rychlý – proto neustále rozšiřujeme možnosti on-line komunikace mezi klientem a námi,“ říká Pavel Novotný, ředitel úseku likvidace pojistných událostí.

Zdroj:
Tisková zpráva Allianz pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.