CZK/€ 25.350 +0,12%

CZK/$ 23.394 +0,17%

CZK/£ 29.700 +0,45%

CZK/CHF 26.625 +0,25%

05. 11. 2009

5 komentářů

Ke konci října zvýšilo Fincentrum meziročně obrat o 42 %

 


 

Skupině Fincentrum se daří i nadále posilovat svou pozici na vysoce konkurenčním trhu finančního poradenství. V České republice uzavřeli poradci Fincentra za prvních deset měsíců roku 2009 takřka 48 tisíc smluv (meziroční nárůst 106 %), na Slovensku pak 5 tisíc smluv, z toho jen v říjnu 1 400 smluv. Nejčastějším typem sjednaných produktů jsou hypoteční úvěry, pojištění života a majetku a smlouvy o penzijním připojištění.

„Výsledky skupiny Fincentrum jsou jasným příkladem toho, že se poradenské síti investice do vzdělávání finančních poradců a do jejich spravedlivého odměňování vyplatí. Důraz na kvalitu finančního poradenství zaujal Čechy více než masivní reklamní kampaně konkurenčních společností, jejichž obrat meziročně stagnuje nebo klesá,“ uvedl Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

I přes významný pokles hypotečního trhu zůstává Fincentrum jedním z nejvýznamnějších zprostředkovatelů hypoték v České republice. Za prvních deset měsíců roku zajistili poradci Fincentra v ČR a na Slovensku 2 167 hypotečních úvěrů v objemu 3,6 miliardy Kč (meziroční růst o 19 %).

Kvalitu poradenství Fincentra dokládá vítězství v nezávislém testu týdeníku Profit v srpnu letošního roku, jehož cílem bylo vyzkoušet služby předních finančně-poradenských společností na českém trhu v oblasti optimalizace zaměstnaneckých výhod. V krátké době jde již o druhé vítězství v testech finančních poradců, které Fincentrum získalo – v březnu 2008 vybrali poradce Fincentra jako nejlepší na trhu v oblasti finančního poradenství pro spotřebitele redaktoři České televize (pořad Černé ovce vysílaný 10. 3. 2008).

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 5 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Ondřej Záruba

  5 listopadu, 2009

  Cisla okej,ale ty zvejky okolo.Skoro bych nabyl dojmu,ze pod kodem FCTR mas najdu na NYSE.

  Odpovědět

 • Radek

  5 listopadu, 2009

  😀

  Odpovědět

 • Petr Stuchlík

  5 listopadu, 2009

  Pane Zárubo, od člověka, který se označuje za „presidenta“ komory finančních poradců s asi 10-ti členy to opravdu sedí…

  Odpovědět

 • Ondřej Záruba

  5 listopadu, 2009

  Asi nebudu nejvýznamnější president v republice:-)Předseda,president,generální sekretář…je to jedno ne?Jsem hlavně poradce a zprostředkovatel,žádnej bafuňář:-)

  Odpovědět

 • Anonym

  6 listopadu, 2009

  Takže z Vás se p. Stuchlíku také stává MLM gauner? Měl jsem o Vás větší mínění. Nebo máte z té komory takový strach?

  AA

  Odpovědět