Čtvrtek 01. října. Svátek má Igor.

Každý čtvrtý Čech si sjednává pojištění rizikových sportů

Podle údajů DIRECT Pojišťovny si 40 % klientů pojišťovny pořídilo k cestovnímu pojištění také připojištění SPORT PLUS, které je určeno lidem provozujícím rizikové sporty.

Toto připojištění využijí lidé, kteří holdují rizikovým sportům, jako je lyžování, snowboardingu, rychlobruslení a mnoho dalších. Vedle toho je také možné si pořídit také pojištění extrémních sportů jako je horolezectví v rámci balíčku SPORT EXTREM.

„Podle výzkumu DIRECT Pojišťovny se šest z deseti Čechů v rámci zimní dovolené nejvíce obává vážného zranění. DIRECT Pojišťovna jim proto nabízí připojištění rizikových sportů SPORT PLUS, díky kterému jsou pojištění také pro případ pojistné události vzniklé při provozování populárních zimních sportů,“ říká Radim Kavka, produktový manažer DIRECT Pojišťovny, a dodává: „ DIRECT Pojišťovna navíc v rámci cestovního pojištění automaticky hradí náklady na záchranné a pátrací akce, a to až do limitu 300 tisíc Kč.“

Nyní mohou klienti, kteří při žádosti o cestovní pojištění zadají také své telefonní číslo, získat poukaz na dva bezplatné měsíce povinného ručení, havarijního pojištění nebo pojištění domácnosti od DIRECT Pojišťovny.

Zdroj: Tisková zpráva DIRECT Pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.