Neděle 27. září. Svátek má Jonáš.

K eKontu nabízí Raiffeisenbank úrazové pojištění

Raiffeisenbank nabízí klientům s eKontem sjednání úrazového pojištění. Majitelé konta, kteří splňují podmínky získání bonusu za vedení účtu mohou mít pojištění zdarma.

Raiffeisenbank je první bankou, která nabízí propojení účtu a úrazového pojištění. K eKontu nabízí pojištění Protect, jejímž poskytovatelem je pojišťovna Uniqa. Pojištění poskytuje základní pojistné krytí pro úrazy, ke kterým došlo v běžném životě. „Kryje tak například úrazy při trestné činnosti proti pojištěnému, úrazy v dopravních prostředcích či automobilu nebo třeba při živelné pohromě, obsahuje i zvláštní paušální plnění pro případ zlomeniny,“ vysvětlil produktový manažer Raiffeisenbank Roman Přeučil.

Úrazové pojištění je poskytováno ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa ve dvou variantách lišících se pojistnými limity. Cena základního pojištění činí 20 Kč měsíčně, rozšířené pojistné krytí stojí 30 korun měsíčně. „Cenu základního pojištění pokryje dvacetikorunový bonus vyplácený bankou. Pro klienty splňující věrnostní podmínky Extra nebo Prémium je tak úrazové pojištění prakticky zdarma,“ dodal Roman Přeučil

Zdroj:
Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.