Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

J&T Banka začala dnes nabízet fondy životního cyklu J&T Life

BankyInvestice 05.11.2014 | 12:22 0 Komentářů

J&T Banka začala dnes nabízet fondy životního cyklu nazvané J&T Life, jejichž portfolio se bude skládat jak z akcií a dluhopisů, tak z komodit a realit, tedy od potencionálně vysoce výnosných aktiv ke konzervativnějším. Investovat do fondů budou moci klienti od tří tisíc korun, čerpat je bude možné v letech 2025, 2030 a 2035.

„J&T Life jsme s kolegy stavěli tak, aby nám dodaly potřebný dlouhodobý výnos a přitom byly peníze vždy k dispozici. Postavili jsme je vlastně pro sebe a věříme, že je víc takových, kdo potřebuje investovat jako my,“ uvedl Daniel Drahotský, ředitel divize Finanční trhy J&T Banky.

A dodává: „Portfolia fondů J&T Life jsme nastavili a chceme řídit tak, aby s únosnou mírou cenových výkyvů dosahovala vysokých výnosů srovnatelných s akciovými trhy. Inspirovali jsme se konceptem tzv. permanentního portfolia, kdy se váha jednotlivých složek neustále dorovnává. Další nespornou výhodou fondů je, že na rozdíl od termínovaných vkladů, stavebních spoření či životních pojistek máte peníze k dispozici bez sankcí a ihned, pokud je potřebujete“.

Zdroj: Tisková zpráva J&T Banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.