CZK/€ 24.565 +0,10%

CZK/$ 24.167 -0,24%

CZK/£ 29.173 +0,10%

CZK/CHF 25.362 -0,54%

23. 01. 2008

0 komentářů

Jan Jeníček novým generálním ředitelem Raiffeisen stavební spořitelny

 


 

Ve funkci vystřídal Kurta Matouschka, který odstoupil ze zdravotních důvodů. Hlavními úkoly šéfa RSTS bude v roce 2008 rozšíření obchodní sítě a s tím související růst počtu nových smluv o stavebním spoření, podpora obchodních zástupců při práce s klientským kmenem a posílení podílu společnosti na českém finančním trhu.

„Loňský rok přinesl mnoho změn a zároveň prověřil, jak jsme schopni na tyto změny reagovat. V roce 2007 jsme dosáhli výrazného nárůstu v počtu nových smluv i v objemu navýšení cílových částek“, uvedl Jan Jeníček při zhodnocení uplynulého roku a dodal: „Podařilo se nám také zvýšit produktivitu společnosti výrazným růstem úrokových výnosů. Naše obchodní síť dokázala zprostředkovat prodej plánovaného objemu úvěrů a tento výsledek je ještě příznivější, pokud se na růst úvěrů podíváme v kontextu s klasifikací řádně neplatících klientů, neboť se můžeme právem pochlubit nejlepším výsledkem v této oblasti na trhu stavebního spoření.“

Jan Jeníček působí v RSTS od roku 2001. V pozici místopředsedy představenstva a náměstka generálního ředitele byl odpovědný za finanční úsek, zejména za řízení účetnictví a controllingu, treasury, lidských zdrojů a všeobecnou správu.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze v oboru ekonomika průmyslu. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho zájmy patří sport, především házená. Svou pracovní kariéru zahájil v První americko-české pojišťovně, ve které působil od jejího vzniku na pozici finančního ředitele.

Zdroj: Tisková zpráva RSTS

REKLAMA

Čtěte dále:
Luboš Svačina: Hypoteční trh: Kdy se zastaví růst úrokových sazeb?
Luboš Svačina: Evergreen na téma hypoteční úvěry: úroková sazba, fixace
Josef Rajdl: Společné bydlení … manželství nebo partnerství?
Jan Lener: Kam pro úvěr? K odborníkovi! aneb Nelítostný závod o přízeň klienta
Jan Bureš: Poroste hypoteční trh i nadále?

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.