Středa 12. prosince. Svátek má Simona.

Investovat do luxusních nemovitostí se vyplatí i v době krize

Podle odborníků krize rozhodně není překážkou pro investici do nemovitostí. Nákup luxusních bytů či domů se dá považovat z výhodnou investici skoro vždycky.

"Vilapark Jesenice, ale i ostatní projekty jako Central Park, či Kajetánka zaznamenávají v současné době výrazný nárůst zájemců o koupi luxusních domů a bytů. Naše interní analýza motivů jednání těchto kupujících nás dovedla k závěru, že dlouhodobě přetrvávající a stupňující se nejistota na akciových trzích a v bankovním sektoru vede už významnou část bonitních klientům k obavám o své finanční prostředky," poznamenal realitní expert Matěj Havlín ze společnosti Jimast Development.

Nákup kvalitní nemovitosti v dobré lokalitě, nemá mezi investicemi velkou konkurenci a je také bezpečným nástorejem proti inflaci. "Tříprocentní roční výnos z investice do nemovitosti společně s osmiprocentním výnosem z pronájmu, a tříprocentním výnosem z růstu cen pozemků v dané lokalitě (konzervativní odhad) spolu vytváří reálné bezpečné zhodnocení na první pohled neuvěřitelných čtrnácti procent výnosu a navíc přináší budoucí zajištění pro děti nebo na důchod," dodal Havlín.

Zdroj: Mediafax

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.