CZK/€ 24.945 +0,20%

CZK/$ 23.341 +0,50%

CZK/£ 29.515 +0,19%

CZK/CHF 26.153 +0,28%

23. 01. 2008

0 komentářů

Internetová mBANK začala poskytovat své služby tuzemským klientům

 


 

mBANK nabízí klientům běžný účet mKONTO včetně internetového bankovnictví, platební karty a třech výběrů touto kartou bez poplatku. Klientům využívajícím internetového bankovnictví nebudou účtovány poplatky ani za podání příkazu k úhradě ani za zúčtované položky.

Spořící účet eMAX, umožnující výběr a vklad prostředků kdykoliv, je klientům poskytován opět zdarma. Počet účtů na osobu není nijak omezen, klient může jednotlivé účty používat pro pravidelné spoření. Prostředky na účtu jsou úročeny 3 % p.a., přečemž zůstatek je úročen v jednodenních intervalech.

Třetím produktem z nabídky mBANK je hypoteční úvěr, u níž klient neplatí poplatek ani za zpracování úvěru ani za vedení úvěrového účtu. Novinkou je také možnost výběru hypotéky s fixační dobou nebo ponechat sazbu variabilní, závislou na aktuálních pohybech trhu.

V poslední době prošlo modernizací internetové bankovnictví i v dalších bankovních domech. Klienti Komerční banky mohou nyní např. žádat o úvěrové produkty on-line prostřednictvím služby Mojebanka, naopak klientům České spořitelny systém internetového bankovnictví Servis24 v současnosti umožňuje např. on-line zadávání zahraničních expresních plateb.

Zdroj: mBANK, Komerční banka, Česká spořitelna

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářůDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *