Pátek 07. srpna. Svátek má Lada.

Internetová mBANK začala poskytovat své služby tuzemským klientům

Banky Karel Smetana 23.01.2008 | 14:26 0 Komentářů

mBANK v neděli vstoupila na český trh. Banka svým klientům nabízí zdarma vedení běžného a spořícího účtu. Součástí nabídky je také hypoteční úvěr bez poplatku za vyřízení a vedení úvěrového účtu.

mBANK nabízí klientům běžný účet mKONTO včetně internetového bankovnictví, platební karty a třech výběrů touto kartou bez poplatku. Klientům využívajícím internetového bankovnictví nebudou účtovány poplatky ani za podání příkazu k úhradě ani za zúčtované položky.

Spořící účet eMAX, umožnující výběr a vklad prostředků kdykoliv, je klientům poskytován opět zdarma. Počet účtů na osobu není nijak omezen, klient může jednotlivé účty používat pro pravidelné spoření. Prostředky na účtu jsou úročeny 3 % p.a., přečemž zůstatek je úročen v jednodenních intervalech.

Třetím produktem z nabídky mBANK je hypoteční úvěr, u níž klient neplatí poplatek ani za zpracování úvěru ani za vedení úvěrového účtu. Novinkou je také možnost výběru hypotéky s fixační dobou nebo ponechat sazbu variabilní, závislou na aktuálních pohybech trhu.

V poslední době prošlo modernizací internetové bankovnictví i v dalších bankovních domech. Klienti Komerční banky mohou nyní např. žádat o úvěrové produkty on-line prostřednictvím služby Mojebanka, naopak klientům České spořitelny systém internetového bankovnictví Servis24 v současnosti umožňuje např. on-line zadávání zahraničních expresních plateb.

Zdroj: mBANK, Komerční banka, Česká spořitelna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.