Úterý 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Internet za jízdy nabídnou nové žluté autobusy

Investice 01.08.2011 | 09:54 0 Komentářů

Student Agency nakoupila 20 vozů postavených na podvozku Volvo

Brno – Dobrý signál pro internetové wifi připojení, zásuvku s 230 V pro každého cestujícího a dotykovou obrazovku s výběrem 50 filmů budou mít cestující v nových autobusech Student Agency.
Těch firma podnikatele Radima Jančury nakoupila 20 a první z nich nasadí na linku z Prahy do Brna a zpět od příštího pondělí. Student Agency o tom informovala v tiskové zprávě.
Nové autobusy jsou postaveny na podvozku Volvo, karosérii a interiér dodala společnost Irizar, systém palubní zábavy pak společnost Molpir. Autobusy používají zesílenou technologii příjmu internetového signálu. „Nové autobusy umožní cestujícím sledovat desítky filmů, hrát interaktivní elektronické hry, sledovat televizi nebo pracovat během jízdy s využitím internetu. Pomůže jim k tomu robustnější příjem internetového signálu a možnost připojení k elektrické zásuvce 230 V,“ uvedla Ivana Kašická ze Student Agency.
Po Brnu zřejmě Vídeň a také Liberec 
V každém sedadle nových autobusů bude individuální dotyková obrazovka, v nabídce je i možnost hry elektronických her nebo poslech hudby. Po celé Evropě jezdí zatím takových autobusů kolem 60.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.