Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

Hledáme TOP ženy Česka v byznysu a veřejné sféře. Máte tip?

Investice 05.04.2015 | 11:10 0 Komentářů

Mediální dům Economia zahájil nový ročník ankety, veřejnost může posílat své návrhy do 15. května.

Hledáme TOP ženy Česka v byznysu a veřejné sféře. Máte tip?

Praha – Mediální dům Economia zahájil spustil nový ročník ankety TOP ženy Česka 2015. Ta se zaměřuje na nejúspěšnější podnikatelky a manažerky, které ovlivňují tuzemský byznys, a také na významné ženy ve veřejné sféře.

Do 15. května mohou čtenáři online deníku Aktuálně.cz, Hospodářských novin a dalších titulů společnosti Economia nominovat ženy do kategorií TOP 25 žen Česka v byznysu a TOP 25 žen Česka ve veřejné sféře.

Cílem již není najít jen nejúspěšnější ženy v byznysu, ale v celé společnosti. Důležité mimo jiné je, aby dotyčná žena ovlivňovala firmu nebo organizaci v České republice. Na občanství nezáleží. Vedle veřejnosti nominuje kandidátky také odborná porota soutěže, přihlásit se mohou i samy ženy působící v privátní a veřejné sféře.

Při výběru porotci hodnotí, jaký vliv měly dotyčné ženy na chod firmy, jak důležitá je jejich pozice a jaké kompetence zahrnuje, jak kandidátky ovlivnily výsledky firmy nebo jaký posun nastal v posledním roce v jejich kariéře. Porota přihlédne i ke společenské odpovědnosti, k tomu, jak žena uplatňuje svůj vliv ve prospěch celé společnosti. V anketě se mohou umístit ženy, které působí ve funkci minimálně od 1. ledna do 1. září daného roku.

Do žebříčku TOP 25 žen Česka v byznysu mohou čtenáři nominovat každou ženu, která je manažerkou nebo majitelkou firmy, v níž aktivně působí, a to ve dvanácti oblastech – doprava a logistika; energetika a těžba nerostných surovin; farmaceutický a biotechnologický průmysl; finance; média, marketing a komunikace; obchod a služby; poradenství a audit; právní služby; reality, development a stavební společnosti; strojírenský průmysl; telekomunikace, IT a technologie; zemědělství a potravinářský průmysl.

Do žebříčku TOP 25 žen Česka ve veřejné sféře jsou přijímány nominace ve čtyřech kategoriích: politika a státní správa; kultura; věda a vzdělávání; neziskový sektor.

Nominační formulář – TOP 25 žen Česka v byznysu

Nominační formulář – TOP 25 žen Česka ve veřejné správě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.