Středa 12. prosince. Svátek má Simona.

Hlavním makléřem brokerjetu České spořitelny je Martin Urban

Brokerjet České spořitelny, on-line broker na českém trhu, rozšířil od července svůj tým o Martina Urbana, který se stal hlavním makléřem společnosti.

Martina Urbana doprovází řada vynikajících referencí z předchozího působení v České spořitelně, kde strávil více než osm let,“ řekl Libor Janoušek, místopředseda představenstva a obchodní ředitel společnosti brokerjet Česká spořitelna. „Hlavní náplní Martina Urbana bude zajišťovat makléřský servis pro nejbonitnější klienty brokerjet v oblasti investování. Věřím, že makléřský tým pod jeho vedením nabídne klientům špičkový servis a díky tomu výrazně přispěje ke zvýšení zájmu o on-line investování,“ dodal Libor Janoušek.

Martin Urban absolvoval Vysok ou školy finanční a správní v Praze, obor Bankovnictví a finance. K ariéru začal jako analytik v Interbank. Poté pracoval na pozici vedoucího oddělení obchodování s akciemi ve společnosti IPB a také jako člen týmu Corporate Sales v Dresdner bank. V roce 2003 nastoupil do České spořitelny jako Proprietary Trader s odpovědností za vlastní aktiva banky. Od roku 2007 do května 2011 působil v divizi Finanční trhy České spořitelny.

Martin Urban hovoří plynně anglicky, je ženatý a má dvě děti. Aktivně se věnuje jízdě na koni, golfu, hokeji a také velmi rád lyžuje.

Zdroj: Tisková zpráva brokerjet České spořitelny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.