Čtvrtek 25. února. Svátek má Liliana.

Gerhard Lahner se stane členem koncernového vedení VIG

Člen představenstva České podnikatelské pojišťovny Gerhard Lahner byl povolán do vedení koncernu Vienna Insurance Group. Ve vedení koncernu bude zodpovídat zejména za další rozvoj a koordinaci rumunských pojišťovacích společností.

Gerhard Lahner vystudoval podnikové hospodářství na Ekonomické univerzitě ve Vídni. Pracuje pro Vienna Insurance Group od roku 2002. Nejprve na pozici asistenta představenstva koncernu ve Vídni, následně vedl generální sekretariát Vienna Insurance Group v Bulharsku. Od listopadu 2006 byl finančním ředitelem Kooperativy pojišťovny, která je stejně jako Česká podnikatelská pojišťovna součástí koncernu Vienna Insurance Group. V představenstvu ČPP pracoval Gerhard Lahner od listopadu 2007.

„Mag. Gerhard Lahner se mimořádně osvědčil jako finanční ředitel v českých koncernových společnostech Vienna Insurance Group,“ zdůvodňuje Dr. Günter Geyer – CEO Vienna Insurance Group, jmenování Mag. Gerharda Lahnera do nové funkce. „Jeho povolání do vedení koncernu je také znakem rostoucího významu uplatnění zkušeností našich top manažerů s řízením mimo území Rakouska.“

Zdroj:
Tisková zpráva Vienna Insurance Group

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.