Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

GE Money nabízí klientům Olympijský balíček s bonusem 2500 Kč

Banky Luboš Svačina 28.01.2010 | 10:55 1 Komentář

GE Money Bank jako jeden z hlavních partnerů Českého olympijského týmu připravila na únor speciální akci – Olympijský balíček bankovních služeb, za jehož využívání budou moci klienti získat bonus až 2500 Kč.

Olympijský balíček se skládá ze spořicího účtu Genius II s úročením 2 % p. a., all-inclusive konta Genius Active nebo Gold a kreditní karty Visa s věrnostním programem bene+. Podmínkou získání bonusu 2500 Kč je jednak založení všech tří produktů GE Money Bank a jednak klient musí každý měsíc od února do července 2010 zaplatit kreditní kartou Visa nákupy v celkové výši alespoň 500 korun.

Klientům, kteří již u GE Money Bank mají zřízen jakýkoliv běžný či spořicí účet (vyjma Účtu pravidelného spoření), stačí jen požádat o kreditní kartu Visa. Vedení kreditní karty Visa je první rok zcela zdarma.  

"Vlajkovou lodí Olympijského balíčku je nová kreditní karta Visa s věrnostním programem bene+, díky kterému budou její držitelé při každé platbě kartou odměněni vždy minimálně 1 % hodnoty nákupu. Pokud však nakoupí v obchodě ze sítě partnerů bene+, mohou získat zpět až 10 % z hodnoty nákupu,“ říká Radek Hubený, manažer pro produktovou strategii a analýzu GE Money Bank.

Olympijský balíček mohou klienti získat v období od 1. 2. do 28. 2. 2010, tedy v měsíci konání zimní olympiády.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Jeden komentář: “GE Money nabízí klientům Olympijský balíček s bonusem 2500 Kč”

 1. GEklient napsal:

  Zdravím,
  jelikož vlastním již spořící účet od této banky, tak jsem si chtěl tento produkt založit. Zbývalo mi podle podmínek založit jen běžný účet (119kč/měs) a úvěrovou kartu.
  Po velmi diskrétních dotazech bankéře (pokud je tak mohu vůbec nazývat), kdy dotazoval měsíční a roční příjem, adresu zaměstnavatele, povolání a kdy si ověřoval číslo do zaměstnání, jsme asi po 40min vyplnili formulář s žádostí o kartu, která je součástí tohoto balíčku.
  Jednou položkou ve formuláři je vyplnění částky úvěrového rámce. Na webu banky je uvedeno, že pro založení balíčku je třeba potvrzení o výši příjmu pouze v případě žádosti o úvěrový rámec vyšší než 50000Kč. Ikdyž jsem žádal pouze o 30000Kč (na doporučení bankéře), tak oba přítomní bankéři striktně vyžadovali toto potvrzení – přiměl jsem je k tomu, ať si prostudují web a nakonec volali kolegům na ústředí, kdy mi bylo dáno za pravdu. Takže proškolení pracovníků je na velmi špatné úrovni (toto potvrzení po mě bylo vyžadováno i v jiné pobočce den před tím, kdy jsem ještě nebyl seznámen s informacemi na webu).

  Ale dále; když jsem nakonec žádost podepsal na úvěrový rámec 30000Kč, bylo mi asi po dalších 5-ti minutách oznámeno, že žádost byla zamítnuta.
  Na dotaz proč žádost byla zamítnuta, tak ani od bankéře na pobočce, tak ani následně přes online chat s pracovníkem banky, mi vždy bylo zděleno, že cituji; „…není možné sdělit konkrétní důvod zamítnutí, tyto kritéria jsou totiž součástní obchodního tajemství společnosti GE Money, proto si banka vyhrazuje tyto kriteria nesdělovat“.
  Jen dodám, že u žádné banky nemám žádné nesplacené dluhy (nemám žádnou hypotéku, leasing, úvěr, apod.), kde bych mohl být nedůvěryhodný. Můj uvedený příjem jsem přiznal na 400000Kč/ročně.
  Samozřejmě chápu, že banka může mít svá kritéria k uznání žádosti, již méně chápu, že nejsou schopni uvést důvod zamítnutí.

  Tak mě tak napadá, že si banka s tímto „atraktivním“ produktem, kde Vám chce darovat 2500Kč se spoustou dalších výhod hraje na velkou banku, ale opak je pravdou. Z toho mi vyplývá, že banka o tyto klienty zřejmě až tak moc nestojí, protože by jí vlastně mohli zrujnovat, kdyby jich bylo až příliš 😉
  Po této zkušenosti z této podprůměrné banky odcházím. Takto by se banka zřejmě neměla zachovat, pokud klient nevykazuje žádné „problémy“ (alespoň o nich nevím).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.