Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

GE Money Bank spolu s ING nabízí nové životní pojištění

GE Money Bank rozšiřuje portfolio svých spořicích a investičních produktů a ve spolupráci s ING nabízí nové investiční životní pojištění, které kombinuje zabezpečení pro případ smrti a možnost investování v rámci tří finančních fondů.

Investiční životní pojištění v sobě zahrnuje pojištění pro případ smrti s investováním pojistného do fondů speciálně vytvořených pro účely tohoto produktu, přičemž zhodnocení je závislé na zvolené investiční strategii. Minimální měsíční investice činí 300 Kč, pojistnou částku si může klient nastavit v rozsahu 30 000 – 300 000 korun. Pojištění lze sjednat na minimálně 5 let, maximálně do 65 let věku klienta, který má na výběr ze tří investičních strategií – Velmi konzervativní, Balancovaná, Dynamická.

Hlavním úkolem pojištění je však zmírnit finanční dopady v případě úmrtí živitele a zajistit finanční závazky pojištěného plynoucí z úvěrů všeho druhu. K základní pojistné ochraně v rámci IŽP si mohou klienti navíc volit balíčky připojištění dospělého nebo dítěte. Vstupní věk do pojištění je 18-60 let, minimální pojistná doba činí pět let. Pojistnou částku lze volit v rozmezí 300 000 Kč až 5 milionů Kč. Minimální měsíční pojistné je stanoveno na 300 Kč (včetně zproštění od placení).

Tip: dnes vydala Česká asociace pojišťoven (ČAP) seznam 6ti nejčastějších chyb při uzavírání životního pojištění. Mezi hlavní chyby patří uzavírání životního pojištění za účelem spoření. Kompletní výčet nejčastějších chyb  naleznete zde
.

Produkt klientům dále nabízí připojištění zproštění od placení v základní ceně, platební prázdniny se zachováním pojistné ochrany, možnost bezplatně měnit parametry smlouvy nebo možnost částečných výběrů hotovosti bez sankcí.

Parametry balíčků připojištění

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank a ING

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.