CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

23. 01. 2008

0 komentářů

GARANCE garantuje 106% návratnost investice

 


 

Životní pojištění GARANCE je spojením pojištění a zhodnocení úspor. Vložením jedné částky získá klient životní pojištění, úrazové pojištění a zároveň investuje do zajištěného fondu.Povaha zajištěného fondu zaručuje, že v případě nepříznivého vývoje na akciových trzích obdrží klient na konci pojištění částku, kterou do fondu vložil.

První tranše produktu byla uzavřena 30. listopadu 2007 a přes 1400 lidí vložilo do investiční složky produktu 171,5 milionu korun. Průměrná výše investice převýšila 120 000 korun.

Loňské 43%překročení plánu produkce GARANCE zakládá velmi dobré předpoklady pro úspěch i u druhého prodejního období, které právě začalo a potrvá do 13. dubna 2008. Druhá tranše zaručuje 106% návratnost vložené investice, a to díky 3. Zajištěnému fondu dceřiné společnosti ČP Invest. Jeho referenční koš akcií je složen z významných společností z oblasti energetiky a ropného průmyslu, včetně perspektivních odvětví jako jsou obnovitelné zdroje a jaderná energetika,“ představuje druhé „kolo“ GARANCE její produktový manažer Miloslav Motl.

Výnos fondu je odvozen od 25 významných světových firem z oblasti energie. „První a druhá tranše bude jednou z pojistných složek pojištění smrti úrazem v motorovém vozidle, které bylo klienty velmi kladně hodnoceno pro svou aktuálnost a přijatelnou cenu. U tohoto pojištění přinášíme rozšíření pojistného krytí na vozidla až se sedmi sedadly,“ doplňuje M. Motl.

Zdroj: Česká pojišťovna

REKLAMA

Čtěte dále:
Petr Zámečník: Životní pojištění ohroženo exekucí!
Jaroslav Kokeš: Investiční životní pojištění: Informace spíše nedostupné…
Jaroslav Kokeš: Co sledovat při výběru investičního životního pojištění

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *