Středa 01. dubna. Svátek má Hugo.

Frahnert byl odvolán z čela OVB Holding AG

Michael Frahnert byl včera ve večerních hodinách odvolán z pozice generálního ředitele OVB Holding AG.

Informaci o odvolání Michaela Frahnerta z čela OVB potvrdil tiskový odbor holdingu. Bližší informace o odvolání generálního ředitele OVB Holding AG zjišťujeme.

Tweet 20

21 komentářů: “Frahnert byl odvolán z čela OVB Holding AG”

 1. Taky Ovbák... napsal:

  Vážený Marku, bohužel Vás musím zklamat, OVB zdaleka nejde ke dnu… Velmi dobré hospodářské výsledky ukazují něco jiného, než tvrdíte Vy… Ale jako plácnutí do vody od Vás super:)

  • blauernhirn napsal:

   „velmi dobré hospodářské výsledky“? Milý pane ovbáku, míň tleskejte na eF-Ká-Téčku, nevěřte německé propagandě.Podívejte se střízlivě na čísla. Mimochodem, kdyby šlo včecko tak super, proč by akcionáři sejmuli pana generálního tak nečekaně? Uvažujte, pokud to ještě umíte. Takový krok se dělá jen, když se bárka potápí.

   • Taky Ovbák... napsal:

    Obávám se, že Vaše nadšení je přehnané… Víte, neznáte mě ani já Vás… Co se týče střízlivosti, jsem již nějaký pátek v oboru a není to první firma, ve které jsem na manažerské pozici… Nikdo neřekl, že vše jde super, vždy může být lépe, ale i hůře viz. hospodářské výsledky některých dalších top Evropských hráčů v poradenství. Ale to byste musel méně urážet a více se dívat kolem… Proč sejmuli pana Frahnerta? Tak to bohužel neví nikdo z nás, vše jsou to jen domněnky, spekulace a chápu konkurenci, že v případě, že není úplně vše v pořádku, je třeba přihřívat polívčičku… Můj názor je takový, že to byla jen otázka času… Tak jako je otázka času, kdy bude sejmut pan Uzel… A musím Vás zklamat, zas tak nečekané to nebylo… Ale to by se občas chtělo podívat taky za hranice… Hovořit s lidmi… Jak jsem psal už jinde, manažeři se odvolávají, jmenují… Běžná praxe… Včera jsem zrovna četl článek o odvolaném „řediteli“ rozhlasu… Kolem toho žádná diskuze, znamená to snad, že se rozhlas potápí? To asi nee… Ale to je asi jedno, my si tu můžem plácat z prominutím co chcem, ale jen čas ukáže, kde je pravda… Kam se kdo a co vlastně posune v dlouhodobém hledisku… Ne loni:), letos, možná ani příští rok… Kdo ví co bude… Zítra mě třeba přejede auto, nebo mi dojde trpělivost a přijmu se svým teamem jednu z mnoha nabídek směřovaných k mému teamu do „zelené OVB“ (Partners), nebo „červené OVB“ (Fincentra), nebo „manžetové OVB“ (Broker)… Sice se tu možná rozpoutá diskuze, že všude dobře, jen ne v OVB a že ten či onen je lepší ba nejlepší na trhu… Ale… Však všichni, kteří uvažujem alespoň trochu normálně si dokážeme spočítat 1+1… Všude je chleba o dvou kůrkách, a kdo je dobrý v jedné firmě, bude dobrý i v druhé, a kdo ne, tak nebude dobrý ani v jiné… Všechny firmy mají své mouchy, některé větší, některé menší… Bože, kdy se konečně svět probere a pochopí, že to není o firmách, ale lidech…

  • GST z LD Šafr napsal:

   Wilfried Kempchen má sice poměrně vysoký kredit důvěryhodnosti, je všeobecně uznávanou autoritou v OVB Evropa, ale pochybuju o nějakých výrazných změnách.

   • Taky Ovbák... napsal:

    Milý GST, řekněme že velké a rychlé změny čekat nelze, nicméně, řekněme, že pár větších je naspadnutí… A bohužel pro konkurenci pozitivních… Nebudou hned všechny, ale to ani není možné… Ale… Jak říkám, dočkejme času… Vytvralost se vyplatí…

 2. Miky napsal:

  Tak to je teda pecka…

  • Marek napsal:

   OVB jde ke dnu…:o(

   • befipo napsal:

    Nebo nastanou změny k lepšímu …

    • OVBak napsal:

     KONEČNĚ……….to to ale trvalo

    • ne napsal:

     žádné změny nebudou,ovb není po mnoho let schopna změnit systém,ve kterém jsou díry viz možnost bouchat pseudosmlouvy,nejsou schopni udělat kontrolní systém,pořádný portál,databáze,zázemí..prostě jen bouchat investička,hladit štorka po prdeli(hubě) a blábolit o své síle a vellikosti. Tento MLM,společně s dalšímy,hlavně Partners(dceřinky“ovb) má bohužel tak blbě nastven celý systém práce,kdy v jedné lze pseudosmlouvou nahnat jednotky a povíšit tzn.blbá kontrola,druhá firma má zase kontrolu a bič tak tvrdou,že pookud neboucháš investička,nemáš splněny limity,degardují tě..prostě tyhle multi-továrny na prodej produktů jsou na prd a až moooc peněz dávají na maskování svého mlm,na reklamu a blbosti okolo,místo toho,aby rozšiřovali centrály/anal.týmy a podporovali své ovce..modré a zelené hov.n.a z jedné chlupaté smradlavé mlm prd.e..e..

   • Taky Ovbák... napsal:

    Vážený Marku, bohužel Vás musím zklamat, OVB zdaleka nejde ke dnu… Velmi dobré hospodářské výsledky ukazují něco jiného, než tvrdíte Vy… Ale jako plácnutí do vody od Vás super:)

  • observer napsal:

   hmm…, asi to zas tak velká pecka nebude, když to evidentně nikoho nevzrušuje. A nebo že by ticho před bouří?

   • Taky Ovbák... napsal:

    Jasně, souhlas s tebou… Proč by taky mělo? Jedná se přece jen o personální změnu… Co na tom je divného? To, že je Frahnert nemocný? A že to s jeho zdravotním stavem nevypadá zrovna dobře? Celkem logický a pochopitelný krok…

   • ovbák napsal:

    Klid před bouří..

    • ovbák na odchodu napsal:

     ano,klid bouří skončil, bouře a to bouře odchodu stovek lidí(jen od nás je toasi 75lidí) se po pádu hlavy Frahnerta a hlavně po pádu poslední represivní argumentace-totiž konkurenční doložky – tato bouře se ted hezky rozjíždí..není nic ,co nás má držet – ani centrála(bordel ve vedení),ani nejnižší provize a už ani strach z odcodu..Adios Křene..

     • GST od Podoláka napsal:

      Adióós Podoláku!

      • Sem na něj zvědavej napsal:

       Kdysi se mi jako Podolák jako nováčkovi chvástal,jak jako béčkovej středoškolák si u ovb vydělá tolik,že by už za míň jak za 100tis nepracoval..Jsem zvědavej,kdo mu dneska-tedy zítra až ho vykmitnou dá aspoň 50,vždyť je to jen leštěnka co nic neumí..(kromě opakování manuálu)
       Adios ..

       • konzultant od Podoláka napsal:

        Podoláka nikdy nikdo nevyhodí, neboť jeho ředitelství nosí OVB poměrně velkou produkci. Zaráží mě ta kritika Martina Podoláka na těchto stránkách. V osobním kontaktu mu všichni lezou do pr..le a Křenovi jakbysmet.

        • buuuuuu napsal:

         no tak ty jsi játro kámo…vyšachují ho a rozeberou mu ovečky tak jak je „běžné“ ..už udělal moooc průserů,produkce v ranglistu nijak dobrá není,zbaví se problému,negativní reklamy,bude zářným příkladem „změn“ ke kvalitě..Podoláka podrazí,neboj,už je na obětním seznamu,to Štokrle“ si Křeník nechá,ten mu nosí provize,ne ty užmoulaný zbytky co Poděláček,kterýmu věčné utíkaj lidi..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.