CZK/€ 24.895 +0,04%

CZK/$ 23.224 +0,31%

CZK/£ 29.460 -0,02%

CZK/CHF 26.080 -0,38%

24. 04. 2008

0 komentářů

Finanční poradci Partners jako jediní pojistí diabetiky výhodněji

 


 

Podle současných zkušeností diabetiků v ČR je možnost sjednat si životní pojištění velice ztížená, v mnoha případech dokonce nemožná. Pojišťovny diabetiky vůbec nepojistí nebo jim nabídnou předražené pojištění s velmi omezeným pojistným krytím. Důvodem, proč pojišťovny diabetiky zatím běžně odmítají, je vyšší pravděpodobnost některých vážných onemocnění, např. mrtvice, oslepnutí, selhání ledvin nebo amputace nohy. Rovněž doba zhojení vážných úrazů je u diabetiků výrazně delší než u zdravých lidí.

Přesto i diabetici mají své rodiny a závazky, které je žádoucí pokrýt pojištěním. Pojištění jim pomůže v případě nepříznivých událostí vyrovnat ztrátu příjmu a dostát svým závazkům, například z hypotéky nebo dalších úvěrů.

Specifickým potřebám diabetiků vycházejí vstříc poradci společnosti Partners, kteří diabetikům umožňují pojistit se výhodně proti těmto rizikům. Pojištění DIALife je určeno lidem v produktivním věku s aktivním životním stylem. Tedy těm, kteří nejvíce potřebují zajistit sebe a svou rodinu proti ztrátě příjmu v případě nepříznivé životní události. Více informací o pojištění pro diabetiky je k dispozici na stránkách www.aegon.cz/dialife a u finančních poradců Partners (www.partners.cz).

Společnost Partners vznikla na jaře roku 2007 a brzy se zařadila mezi největší finančně poradenské společnosti na českém trhu. Dnes v Partners působí 1000 finančních poradců ve všech regionech České republiky. Vedle běžných finančních produktů mají k dispozici také exkluzivní nízkonákladové pojistné a investiční instrumenty. Společnost podporuje také finanční gramotnost veřejnosti. Je vydavatelem finančního serveru www.finmag.cz a časopisu FINMAG – finanční magazín, který vychází od března 2008 každý měsíc v nákladu 10 tisíc výtisků.

U zrodu Partners stáli Kateřina Palková, Pavel Kohout, Tomáš Prouza a Jan Majer. Zakladatele spojovala dlouholetá snaha o kultivaci finančního trhu. V Partners se rozhodli uvést do praxe společné představy o slušném a kvalitním finančním poradenství.

REKLAMA

Jan Majer
ředitel PR a komunikace Partners

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářůDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *