CZK/€ 24.945 +0,20%

CZK/$ 23.341 +0,50%

CZK/£ 29.515 +0,19%

CZK/CHF 26.153 +0,28%

03. 09. 2008

5 komentářů

Filip Duchoň se stal novým ředitelem divize Finanční poradenství společnosti Fincentrum

 


 

Zkušenosti z České republiky, ze Slovenska i z jiných zahraničních trhů zúročí také při dynamickém rozvoji skupiny Fincentrum na řadě evropských trhů.

Filip Duchoň je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Po studiích působil dva roky jako marketingový a později generální ředitel společnosti v oboru importu pomůcek pro ochranu zdraví při práci.

V roce 1997 nastoupil Filip Duchoň do skupiny Provident Financial. Postupně se zde propracoval až na pozici obchodního ředitele a po dvou letech pak v roce 2003 dostal zajímavou nabídku: jeho úkolem se stalo založit a řídit obchod a některá další oddělení společnosti v Mexiku. Po čtyřech letech v Mexiku a ročním působení ve funkci ředitele pro podporu obchodu společnosti v ČR a SR od začátku září 2008 vede divizi Finančního poradenství ve společnosti Fincentrum.

Nejbližšími cíli Filipa Duchoně bude v nové pozici doladit středně- a dlouhodobou strategii divize Finanční poradenství a nastavit procesy společnosti tak, aby odpovídaly dynamickému rozvoji Fincentra v České republice a na Slovensku. Důležitou součástí práce bude také řízení sítě finančních poradců Fincentra, kteří jsou nejlepšími odborníky na trhu finančního poradenství v ČR (test pořadu Černé ovce, Česká televize, 10. března 2008).

Filip Duchoň hovoří anglicky, španělsky a rusky, Je ženatý a má dvě děti.

REKLAMATisková zpráva Fincentrum

Loading

Vstoupit do diskuze 5 komentářůDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • OVB

  3 září, 2008

  Koukam pripravy na prodej Fincentra v plnem proudu :-)))

  Odpovědět

 • Petr Stuchlík

  3 září, 2008

  Uz od roku 2006 opakuje Martin Nejedly nebo ja, ze Fincentrum neni a nebude na prodej, i kdyz by se tripismenkovych zajemcu naslo dost :-).

  Filip Duchon je ctvrtym opravdu zkusenym profesionalnim manazerem ve vedeni Fincentra. Jeho nastupem se zavrsil proces profesionalizace vrcholoveho vedeni firmy, ktery zapocal pred rokem.

  Petr Stuchlík, Fincentrum

  Odpovědět

 • Mario

  3 září, 2008

  V očích části veřejnosti tento krok může být vnímán i negativně. Společnost Provident Financial nemá zrovna 2x dobré renomé. A to se týká i jejích zaměstnanců:). Nebojíte se toho?

  Odpovědět

 • Petr Stuchlík

  3 září, 2008

  Máte pravdu, Provident nemá zrovna 2x dobré renomé :-). Pokud půjčujete lidem, kterým nikdo jiný nepůjčí (se vším, co k tomu patří včetně opravdu vysokých sazeb), je to asi nutná daň za předmět podnikání. Podobně jako když vyrábíte tanky, GMO sóju nebo … třeba jen likvidujete pojistky. Vždycky se na vás bude část společnosti dívat přes prsty.

  Provident je úspěšná mezinárodní firma kotovaná na londýnské burze se 125 letou historií. Je úspěšná i v ČR, kde se na jejím úspěchu (mimo jiné) Filip Duchoň z pozice užšího vedení podílel.

  Odpovědět

 • obeznámený

  24 září, 2008

  to máte pane Stuchlík pravdu. Ti hlupáci, kteří si od Providentu půjčují za lichvářský úrok ani vůbec netuší, že je dnes na trhu řada malých „půjčovatelů“, kteří poskytují ihned na ruku také finanční prostředky při RPSN 30% p.a. a přitom nemusí ničím ručit. Tyto firmy mají také své bouchače, kteří dle potřeby z dlužníka prachy vymlátí, ale alespoň to není lichva.
  Přeju Vám stále rostoucí počet deb…ích klientů.
  Jinak to už nelze nazvat.

  Odpovědět