CZK/€ 25.380 -0,18%

CZK/$ 23.480 -0,22%

CZK/£ 29.645 -0,15%

CZK/CHF 26.685 -0,07%

04. 04. 2011

0 komentářů

Do sdružení SOLUS vstoupila ZUNO BANK a Banco Popolare

 


 

ZUNO BANK AG je součástí Raiffeisen Bank International a profiluje se jako online banka. Své služby nabízí již na Slovensku, kde je rovněž členem slovenského SOLUSu. V letošním roce se chystá vstoupit i na český bankovní trh. „ ZUNO do budoucna chystá nabídku půjček a kreditních karet, kterou chce oslovit různé skupiny klientů. Díky SOLUSu bude schvalování těchto úvěrů jednodušší a rychlejší, což ve výsledku ocení především zákazník. Členství v SOLUSu proto velmi vítáme, “ říká zástupkyně ZUNO BANK Pavla Renčínová.

Do sdružení SOLUS vstupuje rovněž Banco Popolare Česká republika, která je součástí jedné z největších a nejstarších italských bank Banco Popolare Gruppo Bancario. „Banco Popolare vnímá členství v registru SOLUS jako další krok k eliminaci rizik při poskytování úvěrových produktů. Jsme přesvědčeni, že informace z registru pomohou v procesu ověřování bonity potenciálního klienta a jeho schopnosti dostát svým závazkům. U klientů, kteří mají své peníze uložené v naší bance, tím chceme i posílit vědomí, že jejich prostředky spravujeme zodpovědně a bezpečně,“ vysvětluje Gabriel Tkáč, PR manažer Banco Popolare.

Sdružení SOLUS, které aktuálně provozuje dva negativní klientské registry – Registr FO a Registr IČ, má tak už 37 členů, z toho 17 nebankovních finančních společností, 10 bank, 3 stavební spořitelny, 4 telekomunikační operátory, 2 energetické společnosti a 1 velkoobchodní řetězec. V letošním roce k negativním registrům SOLUS přibude i Pozitivní registr SOLUS.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *