Sobota 05. prosince. Svátek má Jitka.

Divizi Zaměstnaneckých výhod ve Fincentru posílil Jiří Sláma

Tým divize Zaměstnanecké výhody ve společnosti Fincentrum rozšířil Jiří Sláma. V pozici Vedoucího konzultanta pro ČR by měl zúročit mnohaleté zkušenosti z oboru zaměstnaneckých výhod a pomoci Fincentru nadále posilovat pozici jedné z předních poradenských společností na českém trhu. (Tisková zpráva Fincentra)

Jiří Sláma (37 let) má s oblastí zaměstnaneckých výhod mnohaleté zkušenosti. Od roku 2000 se problematikou firemních klientů zabýval v Penzijním fondu Komerční banky, od roku 2007 pak působil jako manažer zaměstnaneckých výhod v makléřské společnosti RENOMIA.

Pracovat pro Fincentrum je velkou výzvou. Přední pozice na trhu, bohaté zkušenosti, know-how a zázemí pro servis zaměstnaneckých výhod v silné společnosti dělají z Fincentra zodpovědného a dlouhodobého partnera nejen pro stále přibývající firemní klienty, ale také pro moji další kariéru,“ uvedl Jiří Sláma.

Důležitou součástí aktivit Jiřího Slámy bude implementace stávajících i budoucích novinek v oblasti penzijního připojištění do systému zaměstnaneckých výhod klientů Fincentra i plné vytěžení synergií a výhod, které plynou ze strategického partnerství Fincentra se společností Sodexo Pass.

Divize Zaměstnaneckých výhod společnosti Fincentrum je vedoucím konzultantem a makléřem na trhu zaměstnaneckých výhod v České republice. Firemní specialisté Fincentra úspěšně zavádějí programy finančních zaměstnaneckých výhod v malých podnicích i renomovaných koncernech. Mezi více než 300 spokojených firemních zákazníků divize patří renomované společnosti, jako jsou skupina RWE, AGC, Robert Bosch, FOXCONN, DHL Information Services, hotely Marriott, nebo Valeo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.