Středa 12. srpna. Svátek má Klára.

DIRECT Pojišťovna výrazně inovuje nabídku pojištění

DIRECT Pojišťovna výrazně rozšiřuje okruh pojistných událostí krytých z pojištění motorového vozidla. Inovovala pojištění nemovitostí a domácnosti a na závěr nového roku plánuje spuštění prodeje cestovního pojištění.

DIRECT Pojišťovna nově nabízí také krytí denních dávek v rámci pojištění úrazu na sedadlech automobilu nebo krytí rizika zkratu a přepětí v domácnosti. Mezi novinky dále patří rozšíření rizik krytých v rámci připojištění všech skel vozu o vandalismus, větší rozsah limitů pojistného krytí a připojištění nabízených ke všem balíčkům pojištění automobilů. Na podzim pak DIRECT Pojišťovna plánuje spuštění prodeje cestovního pojištění.

„DIRECT Pojišťovna je třetí nejrychleji rostoucí neživotní pojišťovnou v ČR, což potvrzuje atraktivitu přímého prodeje. Chceme navázat na dobré výsledky předchozího roku a klientům i nadále nabízet cenově výhodné produkty i jednoduchý a rychlý způsob sjednání. Naším cílem je postupné rozšiřování produktového portfolia a pokrytí klíčových oblastí neživotního pojištění, proto v druhé polovině letošního roku představíme produktovou novinku v podobě cestovního pojištění,“ říká Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny.  

Zdroj: Tisková zpráva DIRECT Pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.