Středa 03. března. Svátek má Kamil.

DIRECT Pojišťovna trojnásobně zvýšila svou produkci

DIRECT Pojišťovna vykázala za loňský rok razantní nárůst jak počtu nově sjednaných smluv, tak objemu předepsaného pojistného.

DIRECT Pojišťovna, jenž byla vyhlášena v soutěži Banka roku „Nejdynamičtější pojišťovnou roku 2008“, meziročně ztrojnásobila počet účinných pojistných smluv a téměř zpětinásobila objem předepsaného pojistného. K 31. 12. 2008 evidovala celkem 32 788 pojistných smluv a výše hrubého předepsaného pojistného za rok 2008 činila téměř 144 miliónů Kč.

„Naší ambicí je být pojišťovnou, která je výhodná pro zodpovědné řidiče. Nemáme standardní ceník jako většina pojišťoven na českém trhu, každá naše cena je individuální, šitá na míru konkrétnímu řidiči. Při výpočtu ceny pojištění zohledňujeme nejvíce parametrů ze všech pojišťoven a dobří řidiči u nás mají garanci nízké ceny. I proto našich služeb využívá stále více klientů,“ říká generální ředitel DIRECT Pojišťovny Ján Čarný.

V průběhu letošního roku plánuje DIRECT Pojišťovna rozšíření produktové nabídky o pojištění majetku a odpovědnosti občanů.

Zdroj: Tisková zpráva DIRECT Pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.