Úterý 19. ledna. Svátek má Doubravka.

ČSOB Leasing reaguje na daňové změny novými produkty

Banky Karel Smetana 23.01.2008 | 13:36 1 Komentář

ČSOB Leasing uvedl na trh nové produkty finančního leasingu, které reagují na daňové změny. Finanční leasing pro spotřebitele je bez omezení a pro podnikatele respektuje nové minimální doby odpisování.

Novinkami ČSOB Leasing jsou produkty finančního leasingu Minimal a Optimal ve variantách se zrychleným splácením, s možností předčasného ukončení financování a pro spotřebitele.

Zajímavostí produktu Minimal je možnost financování od 24 měsíců a obnovovat tak vozový park či technologická zařízení rychleji než u standardního leasingu. Po jejich uplynutí může podnikatel zastaralé zařízení prodat, nebo dále financovat jiným způsobem.

„Je důležité připomenout, že uzavřením smlouvy o finančním leasingu dle českých účetních předpisů nedochází k navýšení aktiv a závazků v rozvaze zákazníka – podnikatele, což je významná výhoda finančního leasingu pro podnikatele i v podmínkách po daňové reformě,“ uvádí tisková zpráva ČSOB Leasingu.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB Leasingu

Jeden komentář: “ČSOB Leasing reaguje na daňové změny novými produkty”

  1. OTTO napsal:

    A bude hůř, ale to si dnes spousta lidí nechce připustit: Koukají na ztráty na svých buy pozicích pokud už je nevyhodila stopka, nebo stačili včas zadat hedge teď se modlí, aby přišel obrat. Dobrá zpráva je, že obrat nakonec přijde, ale bude to trvat déle než si připouští

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.