CZK/€ 24.730 -0,08%

CZK/$ 23.501 -0,37%

CZK/£ 28.829 -0,07%

CZK/CHF 24.552 +0,46%

23. 01. 2008

1 komentář

ČSOB Leasing reaguje na daňové změny novými produkty

 


 

Novinkami ČSOB Leasing jsou produkty finančního leasingu Minimal a Optimal ve variantách se zrychleným splácením, s možností předčasného ukončení financování a pro spotřebitele.

Zajímavostí produktu Minimal je možnost financování od 24 měsíců a obnovovat tak vozový park či technologická zařízení rychleji než u standardního leasingu. Po jejich uplynutí může podnikatel zastaralé zařízení prodat, nebo dále financovat jiným způsobem.

„Je důležité připomenout, že uzavřením smlouvy o finančním leasingu dle českých účetních předpisů nedochází k navýšení aktiv a závazků v rozvaze zákazníka – podnikatele, což je významná výhoda finančního leasingu pro podnikatele i v podmínkách po daňové reformě,“ uvádí tisková zpráva ČSOB Leasingu.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB Leasingu

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
  • OTTO

    28 března, 2008

    A bude hůř, ale to si dnes spousta lidí nechce připustit: Koukají na ztráty na svých buy pozicích pokud už je nevyhodila stopka, nebo stačili včas zadat hedge teď se modlí, aby přišel obrat. Dobrá zpráva je, že obrat nakonec přijde, ale bude to trvat déle než si připouští

    Odpovědět