Pátek 30. října. Svátek má Tadeáš.

ČSOB Leasing prodlužuje akci Servis zdarma

Banky Karel Smetana 23.01.2008 | 14:05 0 Komentářů

Platnost akce se prodlužuje pro ojeté i nové osobní vozy. Pro ojeté vozy platí akce do 29.2.2008, poukaz může zákazník opakovaně využívat až do konce roku 2009.

Od 1. 10. 2007 do dnešního dne bylo uzavřeno již více než 1 300 akčních smluv se zákazníky a celková hodnota poukazů předaných zákazníkům činí více než 13 milionů korun.

Do akce je zapojeno přes 110 partnerských servisů, většina prodejců nových automobilů všech značek v celé ČR a řada autobazarů. Poukaz v hodnotě 10 000 Kč je možné využít na servisní práce u dealera, kde zákazník svůj automobil zakoupil a lze na něj nakoupit autodoplňky a příslušenství ve stejné hodnotě. Akce platí pro financování nových vozů formou leasingu i úvěru jak pro spotřebitele, tak pro podnikatele.

„Akce Servis zdarma se setkala s tak velkým zájmem zákazníků, že jsme se rozhodli akci prodloužit do konce roku pro nové a do konce února příštího roku pro ojeté automobily,“ vysvětlil marketingový ředitel ČSOB Leasing Josef Bezpalec. „Od počátku března 2008 spustíme zbrusu novou akci pro nové osobní a užitkové automobily. Její téma nyní nechceme prozrazovat, ale bude to akce s velmi zajímavým benefitem pro zákazníka, resp. pro jeho nový automobil,“ doplnil Josef Bezpalec.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB Leasing

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.