Pátek 30. října. Svátek má Tadeáš.

ČMSS poskytla do konce listopadu úvěry v celkovém objemu přes 27 mld. Kč

Trvale rostoucí zájem obyvatel o produkty a služby Českomoravské stavební spořitelny potvrzují i výsledky společnosti k 30. listopadu. Ze statistik vyplývá, že rok 2007 bude nejlepší v dosavadní historii společnosti.

Od počátku roku poskytla společnost 65 954 překlenovacích úvěrů ze stavebního spoření v celkové výši 27,4 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst 29,6 %. V samotném listopadu pak ČMSS poskytla 5 968 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření v objemu větším než 2,8 mld. Kč, což je meziroční nárůst o 49 %.

Celkový počet smluv, tj. nových smluv o stavebním spoření včetně zvýšení cílové částky, uzavřených za jedenáct měsíců roku 2007, činí 287 974, což představuje meziroční nárůst o 7,9 %. Celková částka těchto smluv dosáhla hodnotu 90,9 mld. Kč, což představuje nárůst 31,5 %.

Za listopad bylo uzavřeno 29 511 nových smluv o stavebním spoření včetně zvýšení cílové částky. Ta se přiblížila 11 miliardám korun, což je meziročně +35,6 %.

Velmi dobrých výsledků dosáhla ČMSS i u ostatních produktů ze své nabídky, jako jsou podílové fondy, kde zprostředkovala investice v celkové výši 2,3 mld. Kč, nebo rizikové životní pojištění, kde celková pojistná částka přesáhla 4,9 mld. Kč

Čtete dále:
Daniel Kuchta: Předluženost nám nehrozí, opatrnost je ale na místě
Jaroslav Kokeš: Rizikové životní pojištění: K úvěru, anebo hledej
Josef Rajdl: Společné bydlení … manželství nebo partnerství?
Jan Lener: Kam pro úvěr? K odborníkovi! aneb Nelítostný závod o přízeň klienta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.