Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Cetelem vrací za platby kreditní kartou 1,5 % z hodnoty nákupu

Banky Luboš Svačina 06.01.2010 | 15:40 0 Komentářů

Úvěrová společnost Cetelem nabízí klientům v rámci svého věrnostního programu službu zvýhodněného placení kreditní kartou. Registrovaní klienti získají zpět na svůj úvěrový účet 1,5 % z hodnoty každého nákupu, přičemž maximální limit pro výplatu bonusu činí 150 Kč.

„Klient si musí nově pro získání bonusu zdarma aktivovat službu „Odměna za nákupy“ v Klientské zóně na našich internetových stránkách,“ uvedl Tomáš Siegler ze Správy marketingu a komunikace společnosti Cetelem.

Finanční odměny ve výši 1,5 hodnoty nákupu se vztahují na všechny bezhotovostní platby kreditní kartou za zboží a služby v obchodech i internetových e-shopech prostřednictvím Virtuální karty Cetelem. Ovšem pozor, maximální limit pro výplatu bonusu činí 150 Kč za měsíc.

Kreditní karty Cetelem jsou vydávány zdarma. Součástí bonusových služeb nabízených ke kartě je například pojištění prodloužené záruky na 12 měsíců na vybrané výrobky zaplacené kartou, 50denní bezúročné období, nulový poplatek za výběr hotovosti na pokladně ve vybraných prodejnách (Cashback) a první 3 výběry v bankomatech Volksbank. 

Dlužná částka po uplynutí bezúročného období (maximálně 50 dnů) je úročena 1,89 % za měsíc. Poplatek za vedení úvěrového účtu ke kreditní kartě činí 69 Kč měsíčně a je splatný pouze za měsíc, kdy klient kreditní kartu využil. 

Zdroj: Tisková zpráva Cetelem 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.