Pondělí 06. prosince. Svátek má Mikuláš.

Česko dobývá svět. Nejlevnějším modelem lehokola

Investice 08.05.2009 | 18:23 0 Komentářů

Jet na kole a při tom ležet bude s novým modelem levnější.

Brno – Na silnicích sice stále ještě patří spíš mezi kuriozity, ale je možné, že takzvaných lehocipedistů bude k vidění čím dál víc. Český výrobce lehokol, tedy bicyklů konstruovaných pro ležícího jezdce, totiž přichází s novinkou – modelem s cenou těsně pod dvaceti tisíci korunami.
„Koncept lehokola Azub Eco si už na začátku kladl za cíl nabídnout lehokolo dostupné všem – komfortní, rychlé, s pěkným designem a kvalitními komponenty. Což se rozhodně povedlo. Azub Eco jsme sami zkoušeli a vyvíjeli. A to do nejmenších detailů tak, abychom zaručili co nejvyšší kvalitu a hlavně vynikající poměr mezi užitnou hodnotou a cenou,“ uvedl marketingový manažer firmy Azub Bike Honza Galla.
Nižší je cena i hmotnost
Společnost z Uherského Brodu představila svou novinku, která přijde v základní výběvě na 19 990 korun či na 849 eur, na největším světovém veletrhu lehokol v německém Germersheimu.
Vzhledem k tomu, že obvykle začíná cena takových speciálních kol na 1000 eur, označují výrobci Azub Eco za jedno z nejdostupnějších na trhu vůbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.