Čtvrtek 20. února. Svátek má Oldřich.

Česká pojišťovna přichází na trh s novým rizikovým pojištěním Multirisk

Česká pojišťovna představila nový produkt rizikového životního pojištění – Multirisk, které nahradí dosavadní dočasné pojištění pro případ smrti a úvěrové životní pojištění.

Pojištění Multirisk nahradí v nabídce České pojišťovny dva stávající produkty – dočasné pojištění pro případ smrti a úvěrové životní pojištění, které si klienti vybírali pro krytí nejrůznějších finančních závazků. Multirisk je také druhým životním pojištěním, s nímž je možné provázat zdravotní asistenci Medik nebo Medik Plus (např. odvoz z/do nemocnice, konzultace zdravotního stavu po telefonu atp.)

Průměrná pojistná částka se u stávajících rizikových pojištění pohybovala kolem 600 tisíc korun a klienty byli nejčastěji lidé ve věku 50 – 59 let – plná třetina. Novým pojištěním Multirisk usiluje Česká pojišťovna o omlazení pojistného kmene a rozsah nabízeného pojistného krytí více zaměřila na mladé klienty.

„Nové rizikové pojištění umí stejně dobře a ještě výhodněji krýt úvěry pojištěním pro případ smrti s klesající pojistnou částkou, ale klient si může vybrat i variantu s pevnou částkou pro zajištění rodiny a vybrat si širokou škálu připojištění,“ říká Markéta Škvorová, produktová manažerka životního pojištění ČP. 

Multirisk nabízí například připojištění závažných onemocnění, vyplácení renty v případě invalidity atp. Úrazové pojištění v rámci rizikového pojištění má rodinný charakter – v rámci něho lze pojistit i 10 osob se slevou až 30 %. Mezi možnosti připojištění patří také pojištění denní dávky při pracovní neschopnosti, či splátek úvěru při ztrátě příjmu.

Zdroj:
Tisková zpráva České pojišťovny

 

Tweet 20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.