CZK/€ 25.325 -0,02%

CZK/$ 23.768 -0,06%

CZK/£ 29.660 +0,03%

CZK/CHF 26.043 -0,08%

17. 08. 2009

0 komentářů

Brokerjet České spořitelny nabízí klientům školu investování

 


 

Trading School je série vzdělávacích seminářů a webinářů (tzv. webových live seminářů) spojená s obchodováním na reálných účtech brokerjet. Škola nabízí několik úrovní vzdělání. Do Trading School, která začíná 10. září 2009, se může přihlásit kdokoliv, přičemž minimální hodnota finančních prostředků nebo cenných papírů pro obchodování a zároveň pro účast na vzdělávacím programu je 100 000 Kč.

Ze všech přihlášených navrhne brokerjet 100 účastníků, kteří získají exkluzivní trading know-how. Odměnou pro nejúspěšnější absolventy kurzu je pozvánka na finanční veletrh GEWINN-Messe do Vídně a také exkurze na burze ve Frankfurtu.

Trading School je mezinárodní projekt, který běží také v Rakousku a Slovinsku. Přednášejícími jsou jak odborníci z České republiky, tak zahraničí, přičemž semináře jsou tlumočené do češtiny.

„On-line obchodování je stále ještě relativně mladá investorská disciplína a řada méně zkušených obchodníků po několika neúspěšných pokusech on-line obchodování vzdala, a to je škoda. Trading School pomůže všem, kteří mají zájem o obchodování, aby se zorientovali ve světě tradingu a mohli být ve svých obchodech úspěšní,“ uvedl Libor Janoušek, člen představenstva brokerjet České spořitelny.

Zdroj: Tisková zpráva brokerjet ČS

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *