Sobota 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Brokerjet České spořitelny asi skončí

BankyInvestice 26.06.2015 | 10:12 1 Komentář

Klesající objemy proinvestovaných peněz zejména na pražské burze dostaly Brokerjet v posledních letech do ztráty. Na finančním trhu se proslýchá, že Brokerjet brzy skončí. O osudu jedné z největších tuzemských investičních platforem rozhoduje v současné době mateřská Česká spořitelna.  

„V současné chvíli se rozmýšlíme, co dál, hledáme ideální model, který umožní adekvátní investiční servis jednotlivým skupinám investorů. Klademe důraz na to, aby měli klienti optimální přístup k investování i investiční servis. Nevylučujeme změny stávajícího modelu, klienty budeme o případných změnách včas informovat,“ uvedla mluvčí České spořitelny Klára Pačesová.

Brokerjet byl v roce 2012 ve ztrátě 1,8 milionu korun a v roce 2013 se ztráta vyšplhala na více než deset milionů korun. Ke konci června Brokerjet ruší službu pro drobné investory Můj makléř.   

Zdroj: iDnes.cz

Jeden komentář: “Brokerjet České spořitelny asi skončí”

  1. Zakaznik napsal:

    Kdyby to nevedla parta kretenu a poslouchala lidi tak ted nemuseli bejt v prdeli. Osm let tu mame smartfouny, tablety, aplikace? Neexistuje. Hledani na brokerjet je tragedie neskutecna, proc nepouzivaji standardni ticker? Clovek chce koupit SSO to aby nejdriv hledal na google isin a pak minutu cekal nez to brokerjet zpracuje. Mozna by jim mel nekdo rict ze je rok 2015.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.