Čtvrtek 28. května. Svátek má Vilém.

Broker Consulting Group se přejmenoval na Broker Expert

Společnost Broker Consulting Group, a.s. se v pátek přejmenovala na Broker Expert, a.s. Jediným akcionářem společnosti zůstává Broker Consulting a rovněž vedení společnosti se nezměnilo.

Společnost Broker Consulting Group měla zastřešovat všechny zahraniční pobočky koncernu Broker Consulting. Broker Consulting působí vedle České republiky též v Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

"Poptávka po našich službách roste a další plánovaná expanze si vyžaduje řízení prostřednictvím jedné zastřešující společnosti," uvedl po založení Broker Consulting Group (dnes Broker Expert) Petr Hrubý, předseda představenstva společnosti.

4 komentáře: “Broker Consulting Group se přejmenoval na Broker Expert”

 1. peca napsal:

  Nechápu název článku
  Broker Consulting přeci zůstává, jen vznikla nová společnost?! A pak jsou diskuse samozřejmě na toto téma uplně zbytečné….:o))

  • Petr Zajíc napsal:

   Nikoli. Společnost Broker Consulting, a.s. si založila před rokem dceřinou společnost Broker Consulting Group, a.s., která se přejmenovala na Broker Expert, a.s. Žádná nová společnost v této souvislosti nevznikla.

 2. m. napsal:

  Velké plány Petra Hrubého = slíbím vám všechno, nedostanete nic! Kdo v Broker Consultingu náhodou vyroste musí počítat s HRUBÝM odchodem.Co nefungovalo v Maďarsku nebo Rumunsku zkouší teď Petr Hrubý na lidi z pojišťovny. Podvedl už pana Tilingera teď jde na normální lidi.

  • Hrubymu uz nikdy napsal:

   Ja bych byl v klidu. Hruby uz nevi jak. A je to jen dalsi zoufaly pokus a jeste si tim napadne vlastni obchodni model. Ale zde plati “ tonouci se stebla chyta“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.