Pátek 27. listopadu. Svátek má Xenie.

Bankomaty České spořitelny umožní také sjednání kontokorentu

Banky Luboš Svačina 14.12.2009 | 11:44 2 komentáře

Bankomaty České spořitelny již nabízí více než deset služeb. Nyní umožní klientům mimo jiné také otevření kontokorentu na běžném účtu bez návštěvy pobočky.

Všechny bankomaty České spořitelny nyní umožňují klientům výběr hotovosti, bezplatné zjištění zůstatku na účtu, změnu PIN ke kartě, zadání jednorázového příkazu až do výše 200 tis. Kč, dobití kreditu mobilního telefonu, aktivaci platební karty, zjištění počtu bodů věrnostního Bonus programu, uložení a následné vyvolání úspěšně zadaných platebních příkazů (tzv. služba Moje platby v Osobním menu) a zjištění limitů platební karty.

Některé bankomaty mají ale i další zajímavé funkce: v současné době je klientům k dispozici šest depozitních bankomatů pro vklad hotovosti, na vybraných bankomatech lze zaplatit složenku SIPO prostřednictvím  čtečky čárového kódu a 52 bankomatů je specielně upraveno pro obsluhu nevidovými spoluobčany. Letošní říjnovou novinkou je také automatické zobrazení zůstatku na stvrzence, pokud si ji klient nechá při výběru hotovosti vytisknout. Sjednání kontokorentu je už 14. funkcí bankomatů České spořitelny.

"Kontokorent nebo jeho navýšení konkrétním klientům umíme nabídnout díky pečlivému zpracování a vyhodnocování klientských dat. Nabízíme takovou výši kontokorentu, která daného klienta nepředluží. Zodpovědně volíme i to, zda je nabídka pro klienta vhodná. Klientovi nabízíme adekvátní řešení pro jeho momentální situaci," uvedl Michal Seifert, ředitel direct marketingu České spořitelny.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

2 komentáře: “Bankomaty České spořitelny umožní také sjednání kontokorentu”

  1. Honda napsal:

    Libie nebo Libye?

    • Petr Zajíc napsal:

      Správně je samozřejmě Libye. Hrubku jsme po analyticích, kteří zprávu psali, již opravili. Děkujeme za upozornění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.