Sobota 05. prosince. Svátek má Jitka.

Banka J&T nabízí termínovaný vklad s 5% úrokovou sazbou

Banky Luboš Svačina 18.11.2009 | 11:06 4 komentáře

J&T nabízí klientům s minimálním vkladem 500 000 Kč roční zhodnocení 5 % p. a. Klienti navíc získají k otevření termínovaného účtu bonus týdenní pobyt ve vybraném čtyřhvězdičkovém hotelu v Tatrách pro dvě osoby.

J&T Banka rozšiřuje nabídku termínovaných vkladů. V rámci služby Clear Deal banka klientům nabízí termínované vklady na jeden rok se zhodnocením čtyři procenta a na dva roky 4,5 procenta nově nabízí pětiletý vklad se zhodnocením pět procent. Minimální výše úložky je 500 tisíc korun. Stejně jako u již nabízených produktů je součástí nabídky speciální bonus v podobě týdenního pobytu ve vybraném čtyřhvězdičkovém hotelu v Tatrách pro dvě osoby. U ročního a dvouletého vkladu je nastavena minimální výše pro získání poukazu na jeden milion korun.

„Mezi zájemci o termínované vklady se profiluje poměrně silná skupina, která upřednostňuje garantovanou a hlavně zajímavou výši zhodnocení na delší dobu,“ uvedl generální ředitel banky Štěpán Ašer. „Pětiletý termínovaný vklad je i reakcí na plánované uvedení státních dluhopisů. Chceme veřejnosti, která má dlouhodobé volné finanční prostředky, nabídnout výhodnou alternativu,“ dodal Ašer.

Zdroj:
J&T Banka, E15

4 komentáře: “Banka J&T nabízí termínovaný vklad s 5% úrokovou sazbou”

 1. perry napsal:

  tady si o Clear Deal můžete přečíst víc
  http://www.sporit.eu/news/jt-banka-uspela-s-vklady-clear-deal/

 2. Miroslav Švarc napsal:

  Dost mě překvapuje, že v době, kdy si všichni stěžujou na finanční krizi, tahle banka přide s takhle dobrym úrokem.
  Na tom se pozná, že jsou to podnikavci a jen tak něčeho se neleknou. Taky se prý chystá mnohem víc produktů pro „obyčejný“ lidi než jen termíňák Cleardeal. Máme se teda na co těšit.

 3. táta napsal:

  Se vyplatí tam dát pokaždý milion jen na jeden rok. To pak během pěti let se člověk může do Tater podívat hnedka pětkrát zdarma a to myslim vynahradí to jedno procento oproti petiletýmu vkladu.

  • machalicky@seznam.cz napsal:

   Lepší by bylo rozepsat to na sebe+manželku, tátu, mámu a tchýni… A můžete všichni a hned. Nebo někoho obdarovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.