Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

AXA za první rok na trhu neživotního pojištění eviduje téměř 24 000 nových smluv

AXA pojišťovna během prvního roku od svého vstupu na český trh neživotního pojištění uzavřela se svými klienty 23 711 nových smluv. Největší podíl připadá na povinné ručení.

AXA pojišťovna v rámci neživotního pojištění nabízí kromě pojištění motorových vozidel Auto (povinné ručení a havarijní pojištění) také pojištění domácností a nemovitostí s názvem Domov. Celkové předepsané pojistné přesáhlo 70 milionů korun, z toho 85 % připadá na povinné ručení.

V rámci pojištění Auto bylo uzavřeno 17 965 smluv, z toho více než 13 tisíc tvoří povinná ručení, zbytek havarijní pojištění. Celkové předepsané pojistné dosáhlo u povinného ručení téměř 60 milionů korun, u havarijního pojištění přesáhlo 6 milionů korun. „Klientům s pojištěním Auto jsme již vyplatili pojistná plnění za více než 13 milionů korun,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA. 

Pojištění DOMOV si u pojišťovny AXA uzavřelo 2 873 klientů, kteří zároveň jako bonus bezplatně získali i související pojištění odpovědnosti. 

Zdroj: Tisková zpráva finanční skupiny AXA 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.