CZK/€ 25.360 +0,04%

CZK/$ 23.427 -0,06%

CZK/£ 29.607 -0,09%

CZK/CHF 26.602 -0,11%

02. 02. 2010

0 komentářů

AXA Bank Europe bude lákat na vysoký úrok

 


 

Banka bude nový produkt nabízet prostřednictvím interní i externí distribuční sítě finanční skupiny AXA včetně 30 kmenových poboček a také přes internet a call centrum. Poskytování bankovních produktů a služeb zvyšuje frekvenci kontaktů se zákazníky a umožňuje nám lépe poznat jejich potřeby. To snižuje náklady na získávání nových klientů a pomáhá i udržet si ty stávající. Když se klient naší pojišťovny stane i klientem naší banky, zůstává u nás mnohem déle,“ uvedl Hervé Hatt, generální ředitel AXA Bank Europe.

Roční úroková sazba spořícího účtu AXA Bank se skládá ze základní sazby ve výši 2,5 % a věrnostního bonusu 0,5 % připisovaného ke konci roku, pokud průměrný zůstatek na účtu přesáhne 40 tisíc korun. K účtu bude vydávána mezinárodní debetní karta VISA Electron s čipem v okamžiku, kdy zůstatek na účtu dosáhne 2 000 Kč. Platby v obchodech v ČR i zahraničí jsou zdarma, za výběr z tuzemského bankomatu klient zaplatí 29 korun, v zahraničí pak 1 % z vybírané částky (minimálně 59 Kč).

Banka se sídlem v Bruselu zajišťuje bankovnictví na celoevropské úrovni a ČR je šestou zemí, kde své služby bude nabízet. „AXA Bank Europe se zaměřuje na retailové bankovnictví, nabízí běžné i spořicí účty, osobní půjčky či hypotéky. V ČR budeme v první fázi nabízet spořicí účet s výhodnou roční úrokovou sazbou 3 % a bez poplatků za jeho založení, vedení i zrušení,“ upřesnil Petr Skok, generální ředitel AXA Bank Europe pro ČR. O úvěry a běžný účet plánuje banka rozšířit své služby někdy začátkem příštího roku.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *