Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

Allianz pojišťovna nabízí životní pojištění, které zohledňuje změny energetické strategie

Pojišťovna Allianz nově nabízí jednorázové životní pojištění Allianz ENERGYinvest, které zaručuje ochranu investovaných prostředků.

Pojištění také zahrnuje zajištění proti měnovému riziku, v pojistné ochraně pro případ smrti úrazem, v možnosti částečných odkupů už po 3. letech a také v daňové úspoře.

V současnosti jsme svědky změny energetické strategie mnoha zemí,“ říká ředitel úseku pojištění osob Allianz pojišťovny Libor Novák. Ještě více než dříve se proto do popředí zájmu dostávají obnovitelné zdroje, zatímco některé tradiční naopak ustupují. „V našem případě vycházíme z vývoje těch společností, které buď přímo v oblasti energetiky podnikají a nebo jsou dodavateli materiálů a technologií, potřebných pro rozvoj alternativních zdrojů,“ dodává Novák.

Výše kapitálové ochrany má v rámci tohoto pojištění dvoě varianty. "Lidé si mohou zvolit mezi 100% kapitálovou ochranou investované částky vhodnou pro konzervativní investory a nebo 85% kapitálovou ochranou. V druhém případě získávají možnost vyššího zhodnocení, a to až do 2,3násobku dosaženého výnosu. Obě varianty lze přitom jednoduše kombinovat v rámci jedné smlouvy," uuvádí Václav Bálek, tiskový mluvčí pojišťovny Allianz.

Zdroj: Tisková zpráva Allianz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.