Sobota 15. května. Svátek má Žofie.

Air Bank má nového ředitele divize Péče o klienta

Banky 01.02.2017 | 10:10 0 Komentářů

Novým členem nejvyššího vedení Air Bank a ředitelem divize Péče o klienta se stal 1. února 2017 Robert Štefl. Dosavadní šéf této divize Lukáš Müller ve vedení Air Bank zůstává dál a povede nově vzniklou divizi Řízení změn a spokojenosti zákazníků. 

Robert Štefl(42) bude mít jako ředitel divize Péče o klienta na starosti například oddělení správy klientských účtů, platebních služeb nebo provozu a správy budov. Ve své roli se chce zaměřit především na celkové zlepšení a zrychlení procesů tak, aby banka byla dobře připravena na rostoucí počet klientů.

Lukáš Müller (43) je s Air Bank spjatý, jak sám říká, už od jejího „pravěku“ a patří mezi klíčové lidi, kteří koncept banky vytvářeli. Jako ředitel Péče o klienta se mimo jiné podílel na vybudování kontaktního centra. Od 1. února bude Lukáš Müller v Air Bank šéfovat nově vzniklé divizi Řízení změn a spokojenosti zákazníků.

Ve své nové roli bude Lukáš Müller zodpovědný za systematické sledování a zlepšování zkušenosti zákazníků se službami banky a také za rychlou a efektivní realizaci změn a inovací. Lukáš vystudoval Fakultu informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase ho baví potápění, snowboard nebo kitesurfing. S manželkou, dcerou a synem žije v Brně.

Tisková zpráva Air Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.