Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

AFIZ uspěla s projektem „Profesní vzdělávání finančních zprostředkovatelů ČR“

Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, o.s., získala na základě podaného projektu v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost dotaci z ESF a státního rozpočtu ČR. (Tisková zpráva AFIZ)

Hlavním cílem projektu je zvýšení adaptability a kompetencí finančních zprostředkovatelů prostřednictvím vzdělávání o evropských znalostních standardech ve finančních službách ve vztahu k českému trhu.

Specifickými cílem projektu je profesní vzdělávání cílové skupiny zaměřené na slaďování odborné úrovně finančních služeb mezi českými a evropskými požadavky včetně vytvoření koncepčních materiálů, výukových modulů, prohloubení znalostí finanční legislativy a vyškolení cílové skupiny na budoucí školitele standardů finančních služeb.

Vzdělávání v projektu je přípravou finančních zprostředkovatelů na nevyhnutelné změny finančního sektoru v České republice a vyškolení školitelé představují základ budoucí sítě vzdělávání této problematiky pro odbornou veřejnost, které je nezbytné pro její adaptabilitu a absorpci změn ve finančním sektoru. Projektu se zúčastní 375 osob, vzniknou 3 odborné koncepce a 3 typy výukových materiálů.

Jeden komentář: “AFIZ uspěla s projektem „Profesní vzdělávání finančních zprostředkovatelů ČR“”

  1. jarda napsal:

    že to bude o vzdělaných důvěryhodných finančních poradcích, takže ne naháněčů smluv a kreslitelů vzdušných zámků, kteří po sobě nechávají pouze pláč a slzy tisíců spolupracovníků, spoušť pro kvalitní finanční poradce, slzy podvedených spolupracovníků při řešení platebních příkazů v soudních řízeních za něco, co si přivlastnili druzí – a teď jsou naháněni po soudech za vrácení neobdržených peněz, a při odporech musí zaplatit 6 procent vymáhané sumy – a jde pro jednotlivce i o šestimístné částky,i v řiditelských pozicích č. 7, 8 /ženy…/, a to jen kvůli nevzdělanosti, nesnášenlivosti a aroganci v stylu – stále máme málo…, takže doufejme, že tam nebudou ti všeobecně známí a trestně stíhaní. Pro takovéto jednání jsou i v EU celkem jiné prostory a instituce, ne ?

    Finanční poradenství je doopravdy pro vzdělané, empatické a moudré lidi, a ne pro hon po hromadných seancích na ty, kteří jsou v nouzi. MLM exit. Alespoň tam, kde je to jasné…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.