Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

3,5 % na spořícím účtu BAWAG platí i pro euro

Banky Daniel Kuchta 30.04.2008 | 17:08 2 Komentářů

BAWAG Bank nabízí spořící účet s úrokovou sazbou 3,5 % nejen v českých korunách, ale i v eurech.

Minimální vklad na účet je 20 EUR, úroky jsou připisovány měsíčně a úroková sazba 3,5 % platí pro všechny vklady. Otevření, vedení a zrušení účtu je zdarma, stejně jako internetové bankovnictví, vklady v hotovosti a čtvrtletní, nebo roční výpis z účtu. Pro otevření účtu není potřebné mít běžný účet u BAWAG Bank.

„Reagujeme tak na vysokou poptávku klientů, kteří požadují kromě CZK také možnost ukládat i v eurech, ale přitom mít peníze rychle k dispozici,“ říká  JUDr. Martin Kryl, člen představenstva odpovědný za osobní bankovnictví.

Vysoký úrok získají jak noví, tak i stávající klienti, aniž by museli splnit nějaké další podmínky. U BAWAG spořicího účtu má klient možnost vybrat peníze kdykoliv, nemusí zde mít běžný účet a ani žádný jiný produkt“, doplňuje pan Markus Hermann, předseda představenstva. 

Zdroj: Tisková zpráva BAWAG Bank

2 komentáře: “3,5 % na spořícím účtu BAWAG platí i pro euro”

  1. velké oči napsal:

    bawag bank reklamuje úročení 3.5% měsičně což není pravda uročí ročně a ještě vám to zdaní,takže konečný efekt je tři procentní.
    př. vklad roční 10 000kč s úročí o 302kč, měsičně to dělá 24 kč. Tak pozor na velké oči

    • FL napsal:

      ja jsem tedy priznivcem mbank,nicmene je to prijemnejsi nez CS nebo ostatni banky,kde se pricte par haliru na urocich a -150kc poplatky..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.