CZK/€ 23.985 +0,15%

CZK/$ 22.380 -0,74%

CZK/£ 27.394 +0,07%

CZK/CHF 24.158 -0,59%

13. 03. 2023

0 komentářů

Hardwario oznámilo dlouhodobou spolupráci se společností ZAT

  

Česká technologická společnost Hardwario, zaměřující se na oblast internetu věcí (IoT), oznámila uzavření smlouvy se společností ZAT, která vyvíjí softwarovou platformu SimONet, která zpracovává a vizualizuje data IoT zařízení. Hardwario by dle kontraktu mělo pro ZAT připravit systém IoT monitoringu katodové ochrany potrubí.

Společnost Hardwario dle dohodnuté spolupráce připraví systém vzdáleného monitoringu internetu věcí katodové ochrany potrubí. Cílem tohoto projektu by měla být nová služba pro zákazníky společnosti ZAT, která bude umožňovat online monitoring funkčnosti katodové ochrany. Přenosovými technologiemi budou NB-IoT, LTE-M i satelitní přenosy.

Pro společnost ZAT jsme v minulosti vyvinuli několik IoT produktů a jsme nadšeni, že naše spolupráce bude dále pokračovat. Vnímáme kompetence a sílu společnosti ZAT zejména v oblasti energetiky a také přednosti platformy SimONet. Začínáme s projektem monitoringu katodové ochrany, ve kterém naplno využijeme potenciál naší IoT brány CHESTER a IoT přenosových technologií NB-IoT a LTE-M. Těšíme se rovněž na nasazení našeho satelitního modulu v místech, kde nebude pokrytí terestriálními sítěmi. Neméně důležitým aspektem spolupráce se ZAT je dlouhodobost, ze které se jistě narodí další zajímavá řešení,” uvádí v tiskové zprávě Alan Fabik, spoluzakladatel HARDWARIO.

Akcie společnost Hardwario (BAAHARDW) byly na trhu START pražské burzy naposledy zobchodovány za 16,90 Kč.

 
Zdroj : Hardwario

Marek Chudoba
Fio banka, a.s.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *