Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Raiffeisenbank: Efektkonto Prémium

Úročte své peníze až 3 % ročně se spořicím účtem od Raiffeisenbank! S výhodným Efektkontem Prémium získáte skvělý úrok a peníze budete mít kdykoliv k dispozici. Navíc zřízení a vedení účtu je zdarma a vklad je pojištěn.

Raiffeisenbank a.s. pro své klienty výrazně navýšila úrokové sazby u vybraných spořicích produktů. Spořicí účet Efektkonto Prémium má úrokovou sazbu až 3 % ročně. Kromě vysokých úrokových sazeb jsou výhodou tohoto spořicího účtu i poplatky – za zřízení ani vedení účtu se neplatí žádné poplatky, zdarma jsou i příchozí platby. Klient si přitom pro jeho zřízení nemusí u Raiffeisenbank zřizovat běžný účet. Raiffeisenbank zdvojnásobila úročení na spořicích účtech, doposud max. sazba na spořicím účtu činila 1,5 %.

Nejvyšší sazba platí pro vklady nad milion korun. Spořicí účet Efektkonto Prémium lze obsluhovat přes přímé bankovnictví, lze k němu rovněž získat platební kartu. Cena za odchozí platbu z tohoto účtu je stejná jako u kterékoli jiné odchozí platby z běžného účtu, tedy tři koruny. Vklady nejsou omezeny žádnou výpovědní lhůtou.

Podle průzkumu mezi klienty, který pro Raiffeisenbank provedla společnost Confess Research, zákazníci při zhodnocování svých úspor v současné době především vítají možnost rychlé dostupnosti peněz – své úspory nechtějí vázat na termínovaná depozita. Pro takové klienty je spořicí účet Efektkonto Prémium ideální volbou – své peníze mají kdykoli k dispozici a Raiffeisenbank jim zároveň nabídne srovnatelnou úrokovou sazbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.